Bulharsko - apartmány

Zobrazeno 1-10 z celkem 36

Nejlevnější Bulharsko - apartmány

Nejlevnější Bulharsko - apartmány

Nejlevnější dovolenou Bulharsko - apartmány pořídíte v 4,5hvězdičkovém ubytování Garden of Eden Apartments. Svou rekreaci v období od 1.6. do 8.6.2021 si rezervujte online za bezkonkurenční cenu 9 870 Kč, bez stravy. Tato výhodná letní nabídka je od cestovní agentury Dovolena. Garden of Eden Apartments je situován v letovisku Svatý Vlas. Doprava do letoviska Svatý Vlas je v rámci této nabídky letecky, z letiště Praha. Využijte nejlevnější First Minute v Bulharsku.

Luxusní Bulharsko - apartmány

Bulharsko - apartmány - nejlepší recenze

Chcete zažít jedinečnou dovolenou v Bulharsku? Zkuste přepychový luxusní 4hvězdičkový Mirage of Nessebar Hotel & Apartments v letovisku Nesebar. V období od 5.9. do 12.9.2021 je možné rezervovat online ubytování v tomto zařízení v ceně 15 190 Kč se stravou formou polopenze. Nabídka pobytu je od cestovní agentury Dovolena. Do lokality Nesebar, kde se ubytování Mirage of Nessebar Hotel & Apartments nachází, se dostanete letecky, z letiště Ostrava. Nechte se hýčkat luxusem na nádherné podzimní dovolené First Minute v Bulharsku.

Bulharsko - apartmány - nejlepší recenze

Bulharsko - apartmány - nejlepší recenze

Nejlepší recenze 80 % má podle 390 hodnotících uživatelů 4hvězdičkový Trakia Apartments. V termínu od 30.7. do 13.8.2021 si můžete rezervovat online ubytování v tomto zařízení v ceně 31 648 Kč se stravou formou All Inclusive. Nabídka pobytu je od cestovní agentury Invia s garancí nejnižší ceny. Do lokality Slunečné pobřeží, kde se ubytování Trakia Apartments nachází, se dostanete letecky, z letiště Budapešť. Užijte si nádhernou letní dovolenou First Minute v Bulharsku s nejlepší recenzí.

Vyhledávání zájezdů

Vaší dovolenou: Bulharsko - apartmány můžete lépe vybrat pomocí vyhledávání v horní části stránek, kde jednoduše zvolíte termín dovolené, typ dopravy a stravu.
Termín pobytu od: vyplňte datum nejbližší ho dojezdu nebo odletu. Termín pobytu do: vyberte datum nejpozdějšího návratu z dovolené v Bulharsku.

Kdy objednat zájezd?
Nejvýhodnější je objednat zájezd typu First Minute. Se zajímavou slevou vyberte ty nejlepší termíny a lokality v Bulharsku. Pokud si objednáte dovolenou v mezidobí mezi First Minute a Last Minute, tak budete mít ještě zajímavý výběr zájezdů, nicméně ceny budou pravděpodobně oproti First a Last Minute zájezdům o něco vyšší. Výbornou volbou je zájezd typu Last Minute, kdy seženete dovolenou za nejlevnější ceny nicméně výběr termínů a hotelů v Bulharsku bude již omezen.

Luxusní nebo levná dovolená?
Chcete to nejlepší ubytování - apartmány, zajímá vás pouze luxusní dovolená? Podívejte se na ty nejlepší hotely v Bulharsku. Pokud je pro vás důležitá cena a zajímají vás pouze nejlevnější zájezdy do Bulharska, můžete svůj výběr vyběr zůžit na Bulharsko - apartmány levně případně se můžete podívat na slevy u konktrétních zájezdů. Svůj výběr dovolené v Bulharsku můžete zůžit také na zájezdy s garancí nejnižší ceny, kterou nabízí největší cestovní agentura v ČR Invia, zastupující více 300 cestovních kanceláří působících na českém a slovenském trhu. Řazení hotelů a dalších ubytovacích zařízení dle recenzí je velmi užitečná věc, jak vybrat tu nejlepší dovolenou podle hodnocení lidí, kteří se podělili o své zkušenosti. Recenze se zobrazují v levém dolním rohu fotografie formou celkového hodnocení ubytování a počtu ohodnocení.

Prohledáváme: Dovolena.cz | Invia.cz | TravelPortal.cz.
Copyright © 2020. Bulharskolastminute.cz - porovnání cen zájezdů do Bulharska. Web Bulharskolastminute.cz využívá cookies.