Bulharsko - od Invia

Zobrazeno 1-10 z celkem 8630

Nejlevnější Bulharsko - od Invia

Nejlevnější Bulharsko - od Invia

Nejlevnější dovolenou Bulharsko - od Invia pořídíte v 3.5hvězdičkovém ubytování Hotel Šipka. Svou rekreaci v období od 1.6. do 8.6.2021 si rezervujte online za bezkonkurenční cenu 4 929 Kč, se stravou formou snídaně. Tato výhodná letní nabídka je od cestovní agentury Invia.cz s garancí nejlevější ceny. Hotel Šipka je situován v letovisku Zlaté písky. Doprava do letoviska Zlaté písky je v rámci této nabídky vlastním autem. Využijte nejlevnější First Minute v Bulharsku s průměrnou recenzí 76 % dle 167 hodnotících návštěvníků.

Luxusní Bulharsko - od Invia

Bulharsko - od Invia - nejlepší recenze

Chcete zažít jedinečnou dovolenou v Bulharsku? Zkuste přepychový luxusní 5hvězdičkový Hotel Siena Premium Retreat v letovisku Lozenec. V období od 1.6. do 8.6.2021 je možné rezervovat online ubytování v tomto zařízení v ceně 7 309 Kč se stravou formou snídaně. Nabídka pobytu je od cestovní agentury Invia s garancí nejlevnější ceny. Do lokality Lozenec, kde se ubytování Hotel Siena Premium Retreat nachází, se dostanete vlastním autem. Nechte se hýčkat luxusem na nádherné letní dovolené First Minute v Bulharsku.

Bulharsko - od Invia - nejlepší recenze

Bulharsko - od Invia - nejlepší recenze

Nejlepší recenze 94 % má podle 25 hodnotících uživatelů 2hvězdičkový Penzion Pinkovi. V termínu od 1.6. do 8.6.2021 si můžete rezervovat online ubytování v tomto zařízení v ceně 5 259 Kč se stravou formou snídaně. Nabídka pobytu je od cestovní agentury Invia s garancí nejnižší ceny. Do lokality Nesebar, kde se ubytování Penzion Pinkovi nachází, se dostanete vlastním autem. Užijte si nádhernou letní dovolenou First Minute v Bulharsku s nejlepší recenzí.

Jaké jsou možnosti dovolené v Bulharsku?



Výběr lokality
Svůj pobyt v Bulharsku můžete vybrat z následujících 23 letovisek:

Alternativní dovolená
Nevybrali jste si v Bulharskolastminute.cz žádný vhodný pobyt podle vašich představ? Pro dovolenou v Bulharsku můžete vyzkoušet například také web Dovolená Bulharsko. Zajímají vás možnosti rekreace v jiných zemích? Co se podívat na jinou oblíbenou dovolenou jako Maroko, Německo nebo například Polsko či Rakousko.

Vyhledávání zájezdů
Vaší dovolenou: Bulharsko - od Invia můžete lépe vybrat pomocí vyhledávání v horní části stránek. Jednoduše zvolíte jednu nebo více lokalit, termín dovolené, typ dopravy a stravu.
Termín pobytu od: vyplňte datum nejbližší ho dojezdu nebo odletu. Termín pobytu do: vyberte datum nejpozdějšího návratu. Kliknutím na tlačítko "Vyhledat" se zobrazí zájezdy odpovídající vašemu výběru.

Prohledáváme: Dovolena.cz | Invia.cz | TravelPortal.cz.
Copyright © 2020. Bulharskolastminute.cz - porovnání cen zájezdů do Bulharska. Web Bulharskolastminute.cz využívá cookies.