Bulharsko - recenze

Zobrazeno 1-10 z celkem 9034

Bulharsko - recenze - nejlepší recenze

Bulharsko - recenze - nejlepší recenze

Nejlepší recenze 96 % má podle 15 hodnotících uživatelů 5hvězdičkový Hotel Wave Resort. V termínu od 14.8. do 26.8.2021 si můžete rezervovat online ubytování v tomto zařízení v ceně 41 890 Kč se stravou formou Ultra All Inclusive. Nabídka pobytu je od cestovní agentury Invia s garancí nejnižší ceny. Tento termín zahrnuje slevu 21 % z původní ceny 53 025 Kč. Do lokality Pomorie, kde se ubytování Hotel Wave Resort nachází, se dostanete letecky, z letiště Praha. Užijte si nádhernou letní dovolenou First Minute v Bulharsku s nejlepší recenzí.

Nejlevnější Bulharsko - recenze

Nejlevnější Bulharsko - recenze

Nejlevnější dovolenou Bulharsko - recenze pořídíte v 5hvězdičkovém ubytování Hotel Wave Resort. Svou rekreaci v období od 15.6. do 20.6.2021 si rezervujte online za bezkonkurenční cenu 16 990 Kč, se stravou formou Ultra All Inclusive. Tato výhodná letní nabídka je od cestovní agentury Invia.cz s garancí nejlevější ceny. V ceně pobytu je zahrnuta sleva 35 % z původní ceny 26 138 Kč. Hotel Wave Resort je situován v letovisku Pomorie. Doprava do letoviska Pomorie je v rámci této nabídky letecky, z letiště Praha. Využijte nejlevnější First Minute v Bulharsku s průměrnou recenzí 96 % dle 15 hodnotících návštěvníků.

Luxusní Bulharsko - recenze

Bulharsko - recenze - nejlepší recenze

Chcete zažít jedinečnou dovolenou v Bulharsku? Zkuste přepychový luxusní 5hvězdičkový Hotel Maritim Hotel Paradise Blue Albena v letovisku Albena. V období od 22.6. do 2.7.2021 je možné rezervovat online ubytování v tomto zařízení v ceně 27 669 Kč se stravou formou polopenze. Nabídka pobytu je od cestovní agentury Invia s garancí nejlevnější ceny s průměrnou recenzí 96 % podle 7 recenzujících cestovatelů. Do lokality Albena, kde se ubytování Hotel Maritim Hotel Paradise Blue Albena nachází, se dostanete letecky, z letiště Praha. Nechte se hýčkat luxusem na nádherné letní dovolené First Minute v Bulharsku.

Jaké jsou možnosti dovolené v Bulharsku?Výběr lokality
Svůj pobyt v Bulharsku můžete vybrat z následujících 23 letovisek:

Alternativní dovolená
Nevybrali jste si v Bulharskolastminute.cz žádný vhodný pobyt podle vašich představ? Pro dovolenou v Bulharsku můžete vyzkoušet například také web Dovolená Bulharsko. Zajímají vás možnosti rekreace v jiných zemích? Co se podívat na jinou oblíbenou dovolenou jako Kapverdské ostrovy, Kypr nebo například Madeira či Malta.

Vyhledávání zájezdů
Vaší dovolenou: Bulharsko - recenze můžete lépe vybrat pomocí vyhledávání v horní části stránek. Jednoduše zvolíte jednu nebo více lokalit, termín dovolené, typ dopravy a stravu.
Termín pobytu od: vyplňte datum nejbližší ho dojezdu nebo odletu. Termín pobytu do: vyberte datum nejpozdějšího návratu. Kliknutím na tlačítko "Vyhledat" se zobrazí zájezdy odpovídající vašemu výběru.

Prohledáváme: Dovolena.cz | Invia.cz | TravelPortal.cz.
Copyright © 2020. Bulharskolastminute.cz - porovnání cen zájezdů do Bulharska. Web Bulharskolastminute.cz využívá cookies.