Bulharsko - slevy

Zobrazeno 1-10 z celkem 8784

Nejlevnější Bulharsko - slevy

Nejlevnější Bulharsko - slevy

Nejlevnější dovolenou Bulharsko - slevy pořídíte v 2hvězdičkovém ubytování Hotel Elvira. Svou rekreaci v období od 7.6. do 12.6.2021 si rezervujte online za bezkonkurenční cenu 9 390 Kč, se stravou formou Light All Inclusive. Tato výhodná letní nabídka je od cestovní agentury Invia.cz s garancí nejlevější ceny. V ceně pobytu je zahrnuta sleva 40 % z původní ceny 15 650 Kč. Hotel Elvira je situován v letovisku Ravda. Doprava do letoviska Ravda je v rámci této nabídky letecky, z letiště Praha. Využijte nejlevnější First Minute v Bulharsku s průměrnou recenzí 62 % dle 112 hodnotících návštěvníků.

Luxusní Bulharsko - slevy

Bulharsko - slevy - nejlepší recenze

Chcete zažít jedinečnou dovolenou v Bulharsku? Zkuste přepychový luxusní 5hvězdičkový Hotel Melia Grand Hermitage v letovisku Zlaté písky. V období od 7.9. do 14.9.2021 je možné rezervovat online ubytování v tomto zařízení v ceně 16 590 Kč se stravou formou All Inclusive. Nabídka pobytu je od cestovní agentury Invia s garancí nejlevnější ceny s průměrnou recenzí 90 % podle 59 recenzujících cestovatelů. Tento termín zahrnuje slevu 38 % z původní ceny 26 758 Kč. Do lokality Zlaté písky, kde se ubytování Hotel Melia Grand Hermitage nachází, se dostanete letecky, z letiště Praha, Brno. Nechte se hýčkat luxusem na nádherné podzimní dovolené First Minute v Bulharsku.

Bulharsko - slevy - nejlepší recenze

Bulharsko - slevy - nejlepší recenze

Nejlepší recenze 92 % má podle 110 hodnotících uživatelů 4hvězdičkový Hotel Sol Luna Bay Resort. V termínu od 4.6. do 15.6.2021 si můžete rezervovat online ubytování v tomto zařízení v ceně 20 190 Kč se stravou formou All Inclusive. Nabídka pobytu je od cestovní agentury Invia s garancí nejnižší ceny. Tento termín zahrnuje slevu 50 % z původní ceny 40 380 Kč. Do lokality Obzor, kde se ubytování Hotel Sol Luna Bay Resort nachází, se dostanete letecky, z letiště Praha. Užijte si nádhernou letní dovolenou First Minute v Bulharsku s nejlepší recenzí.

Jaké jsou možnosti dovolené v Bulharsku?Výběr lokality
Svůj pobyt v Bulharsku můžete vybrat z následujících 23 letovisek:

Alternativní dovolená
Nevybrali jste si v Bulharskolastminute.cz žádný vhodný pobyt podle vašich představ? Pro dovolenou v Bulharsku můžete vyzkoušet například také web Dovolená Bulharsko. Zajímají vás možnosti rekreace v jiných zemích? Co se podívat na jinou oblíbenou dovolenou jako Spojené arabské emiráty, Španělsko nebo například Tunisko či USA.

Vyhledávání zájezdů
Vaší dovolenou: Bulharsko - slevy můžete lépe vybrat pomocí vyhledávání v horní části stránek. Jednoduše zvolíte jednu nebo více lokalit, termín dovolené, typ dopravy a stravu.
Termín pobytu od: vyplňte datum nejbližší ho dojezdu nebo odletu. Termín pobytu do: vyberte datum nejpozdějšího návratu. Kliknutím na tlačítko "Vyhledat" se zobrazí zájezdy odpovídající vašemu výběru.

Prohledáváme: Dovolena.cz | Invia.cz | TravelPortal.cz.
Copyright © 2020. Bulharskolastminute.cz - porovnání cen zájezdů do Bulharska. Web Bulharskolastminute.cz využívá cookies.