Bulharsko - bungalovy

Zobrazeno 1-10 z celkem 136

Nejlevnější Bulharsko - bungalovy

Nejlevnější Bulharsko - bungalovy

Nejlevnější dovolenou Bulharsko - bungalovy pořídíte v 3hvězdičkovém ubytování Bungalovy Elenite. Svou rekreaci v období od 1.6. do 8.6.2021 si rezervujte online za bezkonkurenční cenu 5 779 Kč, se stravou formou All Inclusive. Tato výhodná letní nabídka je od cestovní agentury Invia.cz s garancí nejlevější ceny. Bungalovy Elenite je situován v letovisku Elenite. Doprava do letoviska Elenite je v rámci této nabídky vlastním autem. Využijte nejlevnější First Minute v Bulharsku.

Luxusní Bulharsko - bungalovy

Bulharsko - bungalovy - nejlepší recenze

Chcete zažít jedinečnou dovolenou v Bulharsku? Zkuste přepychový luxusní 3hvězdičkový Bungalovy Elenite v letovisku Elenite. V období od 13.8. do 24.8.2021 je možné rezervovat online ubytování v tomto zařízení v ceně 22 299 Kč se stravou formou All Inclusive. Nabídka pobytu je od cestovní agentury Invia s garancí nejlevnější ceny. Tento termín zahrnuje slevu 32 % z původní ceny 32 793 Kč. Do lokality Elenite, kde se ubytování Bungalovy Elenite nachází, se dostanete letecky, z letiště Praha, Brno, Ostrava. Nechte se hýčkat luxusem na nádherné letní dovolené First Minute v Bulharsku.

Bulharsko - bungalovy - nejlepší recenze

Bulharsko - bungalovy - nejlepší recenze

Nejlepší recenze 0 % má podle 0 hodnotících uživatelů 3hvězdičkový Bungalovy Elenite. V termínu od 1.6. do 15.6.2021 si můžete rezervovat online ubytování v tomto zařízení v ceně 12 239 Kč se stravou formou All Inclusive. Nabídka pobytu je od cestovní agentury Invia s garancí nejnižší ceny. Do lokality Elenite, kde se ubytování Bungalovy Elenite nachází, se dostanete vlastním autem. Užijte si nádhernou letní dovolenou First Minute v Bulharsku s nejlepší recenzí.

Jaké jsou možnosti dovolené v Bulharsku?


Kdy objednat zájezd?
Nejvýhodnější je objednat zájezd typu First Minute. Se zajímavou slevou vyberte ty nejlepší termíny a lokality v Bulharsku. Pokud si objednáte dovolenou v mezidobí mezi First Minute a Last Minute, tak budete mít ještě zajímavý výběr zájezdů, nicméně ceny budou pravděpodobně oproti First a Last Minute zájezdům o něco vyšší. Výbornou volbou je zájezd typu Last Minute, kdy seženete dovolenou za nejlevnější ceny nicméně výběr termínů a hotelů v Bulharsku bude již omezen.

Luxusní nebo levná dovolená?
Chcete to nejlepší ubytování - bungalovy, zajímá vás pouze luxusní dovolená? Podívejte se na ty nejlepší hotely v Bulharsku. Pokud je pro vás důležitá cena a zajímají vás pouze nejlevnější zájezdy do Bulharska, můžete svůj výběr vyběr zůžit na Bulharsko - bungalovy levně případně se můžete podívat na slevy u konktrétních zájezdů. Svůj výběr dovolené v Bulharsku můžete zůžit také na zájezdy s garancí nejnižší ceny, kterou nabízí největší cestovní agentura v ČR Invia, zastupující více 300 cestovních kanceláří působících na českém a slovenském trhu. Řazení hotelů a dalších ubytovacích zařízení dle recenzí je velmi užitečná věc, jak vybrat tu nejlepší dovolenou podle hodnocení lidí, kteří se podělili o své zkušenosti. Recenze se zobrazují v levém dolním rohu fotografie formou celkového hodnocení ubytování a počtu ohodnocení.

Výběr lokality
Svůj pobyt v Bulharsku můžete vybrat z následujících 23 letovisek:

Alternativní dovolená
Nevybrali jste si v Bulharskolastminute.cz žádný vhodný pobyt podle vašich představ? Pro dovolenou v Bulharsku můžete vyzkoušet například také web Dovolená Bulharsko. Zajímají vás možnosti rekreace v jiných zemích? Co se podívat na jinou oblíbenou dovolenou jako Egypt, Chorvatsko nebo například Jordánsko či Kapverdské ostrovy.

Vyhledávání zájezdů
Vaší dovolenou: Bulharsko - bungalovy můžete lépe vybrat pomocí vyhledávání v horní části stránek. Jednoduše zvolíte jednu nebo více lokalit, termín dovolené, typ dopravy a stravu.
Termín pobytu od: vyplňte datum nejbližší ho dojezdu nebo odletu. Termín pobytu do: vyberte datum nejpozdějšího návratu. Kliknutím na tlačítko "Vyhledat" se zobrazí zájezdy odpovídající vašemu výběru.

Prohledáváme: Dovolena.cz | Invia.cz | TravelPortal.cz.
Copyright © 2020. Bulharskolastminute.cz - porovnání cen zájezdů do Bulharska. Web Bulharskolastminute.cz využívá cookies.