Bulharsko - dovolená - recenze

Zobrazeno 1-10 z celkem 8701

Top nabídky

Výběr nejzajímavějších nabídek z nejbližších 100 termínů odpovídající vašemu výběru. Vybrat si můžete z nejlevnějšího zájezdu, nejluxusnějšího pobytu nebo ubytování s nejlepšími recenzemi:

Bulharsko - dovolená - recenze - nejlepší recenze

Bulharsko - dovolená - recenze - nejlepší recenze

Nejlepší recenze 96 % má v 100 nejbližších zájezdech odpovídající vašemu výběru 4hvězdičkový Hotel Primasol Ralitsa Superior. Recenze je udělená na základě 3 hodnotících uživatelů. V termínu od 31.8. do 14.9.2021 si můžete rezervovat online ubytování v tomto zařízení v ceně 26 990 Kč se stravou formou All Inclusive. Nabídka pobytu je od cestovní agentury Invia s garancí nejnižší ceny. Tento termín zahrnuje slevu 35 % z původní ceny 41 523 Kč. Do lokality Albena, kde se ubytování Hotel Primasol Ralitsa Superior nachází, se dostanete ✈ letecky, z letiště Praha. Užijte si nádhernou letní dovolenou First Minute v Bulharsku s nejlepší recenzí v oblasti Albena.

Nejlevnější Bulharsko - dovolená - recenze

Nejlevnější Bulharsko - dovolená - recenze

Nejlevnější dovolenou Bulharsko - dovolená - recenze ze 100 pobytů odpovídající vašemu výběru pořídíte v 4hvězdičkovém ubytování Hotel Prestige Deluxe Aquapark Club. Svou rekreaci v období od 8.6. do 15.6.2021 si rezervujte online za bezkonkurenční cenu 12 790 Kč, se stravou formou All Inclusive. Tato výhodná letní nabídka je od cestovní agentury Invia.cz s garancí nejlevější ceny. V ceně pobytu je zahrnuta sleva 33 % z původní ceny 19 090 Kč. Hotel Prestige Deluxe Aquapark Club je situován v letovisku Zlaté písky. Doprava do letoviska v lokalitě Zlaté písky je v rámci této nabídky ✈ letecky, z letiště Ostrava. Využijte nejlevnější v Bulharsku s průměrnou recenzí 96 % dle 7 hodnotících návštěvníků.

Luxusní Bulharsko - dovolená - recenze

Bulharsko - dovolená - recenze - nejlepší recenze

Chcete zažít jedinečnou dovolenou v Bulharsku? Zkuste přepychový luxusní 5hvězdičkový Hotel Wave Resort v letovisku Pomorie. V období od 9.6. do 23.6.2021 je možné rezervovat online ubytování v tomto zařízení v ceně 45 490 Kč se stravou formou Ultra All Inclusive. Nabídka pobytu je od cestovní agentury Invia s garancí nejlevnější ceny s průměrnou recenzí 96 % podle 15 recenzujících cestovatelů. Tento termín zahrnuje slevu 8 % z původní ceny 49 446 Kč. Do lokality Pomorie, kde se ubytování Hotel Wave Resort nachází, se dostanete letecky, z letiště Praha, Brno, Ostrava. Nechte se hýčkat luxusem na nádherné letní dovolené v Bulharsku.

Jaké jsou možnosti dovolené v Bulharsku?


Výběr lokality

Svůj pobyt v Bulharsku můžete vybrat z následujících 23 letovisek:

Alternativní dovolená

Nevybrali jste si v Bulharskolastminute.cz žádný vhodný pobyt podle vašich představ? Pro dovolenou v Bulharsku můžete vyzkoušet například také web Dovolená Bulharsko. Zajímají vás možnosti rekreace v jiných zemích? Co se podívat na jinou oblíbenou dovolenou jako dovolená USA, pobyty Zanzibar 2021 nebo například zájezdy Bali 2021 či Last Minute Černá Hora.

Vyhledávání zájezdů
Vaší dovolenou: Bulharsko - dovolená - recenze můžete lépe vybrat pomocí vyhledávání v horní části stránek. Jednoduše zvolíte jednu nebo více lokalit, termín dovolené, typ dopravy a stravu.
Termín pobytu od: vyplňte datum nejbližší ho dojezdu nebo odletu. Termín pobytu do: vyberte datum nejpozdějšího návratu. Kliknutím na tlačítko "Vyhledat" se zobrazí zájezdy odpovídající vašemu výběru.

Prohledáváme: Dovolena.cz | Invia.cz | TravelPortal.cz.
Copyright © 2021. Bulharskolastminute.cz - porovnání cen zájezdů do Bulharska. Web Bulharskolastminute.cz využívá cookies.
Verze: 8.0.3