Bulharsko - Last Minute - luxusní dovolená

Zobrazeno 1-10 z celkem 7689

Luxusní Bulharsko - Last Minute - luxusní dovolená

Bulharsko - Last Minute - luxusní dovolená - nejlepší recenze

Chcete zažít jedinečnou dovolenou v Bulharsku? Zkuste přepychový luxusní 5hvězdičkový Hotel Sol Nessebar Palace v letovisku Nesebar. V období od 24.7. do 5.8.2021 je možné rezervovat online ubytování v tomto zařízení v ceně 38 990 Kč se stravou formou All Inclusive. Nabídka pobytu je od cestovní agentury Invia s garancí nejlevnější ceny s průměrnou recenzí 88 % podle 70 recenzujících cestovatelů. Tento termín zahrnuje slevu 21 % z původní ceny 49 354 Kč. Do lokality Nesebar, kde se ubytování Hotel Sol Nessebar Palace nachází, se dostanete letecky, z letiště Praha. Nechte se hýčkat luxusem na nádherné letní dovolené First Minute v Bulharsku.

Nejlevnější Bulharsko - Last Minute - luxusní dovolená

Nejlevnější Bulharsko - Last Minute - luxusní dovolená

Nejlevnější dovolenou Bulharsko - Last Minute - luxusní dovolená pořídíte v 5hvězdičkovém ubytování Hotel Siena Premium Retreat. Svou rekreaci v období od 11.6. do 16.6.2021 si rezervujte online za bezkonkurenční cenu 11 490 Kč, se stravou formou snídaně. Tato výhodná letní nabídka je od cestovní agentury Invia.cz s garancí nejlevější ceny. V ceně pobytu je zahrnuta sleva 35 % z původní ceny 17 677 Kč. Hotel Siena Premium Retreat je situován v letovisku Lozenec. Doprava do letoviska Lozenec je v rámci této nabídky letecky, z letiště Praha. Využijte nejlevnější First Minute v Bulharsku.

Bulharsko - Last Minute - luxusní dovolená - nejlepší recenze

Bulharsko - Last Minute - luxusní dovolená - nejlepší recenze

Nejlepší recenze 94 % má podle 7 hodnotících uživatelů 5hvězdičkový Hotel Astor Garden. V termínu od 13.7. do 23.7.2021 si můžete rezervovat online ubytování v tomto zařízení v ceně 28 399 Kč se stravou formou Ultra All Inclusive. Nabídka pobytu je od cestovní agentury Invia s garancí nejnižší ceny. Do lokality Sv. Konstantin, kde se ubytování Hotel Astor Garden nachází, se dostanete letecky, z letiště Praha. Užijte si nádhernou letní dovolenou First Minute v Bulharsku s nejlepší recenzí.

Jaké jsou možnosti dovolené v Bulharsku?Výběr lokality
Svůj pobyt v Bulharsku můžete vybrat z následujících 23 letovisek:

Alternativní dovolená
Nevybrali jste si v Bulharskolastminute.cz žádný vhodný pobyt podle vašich představ? Pro dovolenou v Bulharsku můžete vyzkoušet například také web Dovolená Bulharsko. Zajímají vás možnosti rekreace v jiných zemích? Co se podívat na jinou oblíbenou dovolenou jako Francie Last Minute, Itálie Last Minute nebo například Kanárské ostrovy Last Minute či Keňa Last Minute.

Vyhledávání zájezdů
Vaší dovolenou: Bulharsko - Last Minute - luxusní dovolená můžete lépe vybrat pomocí vyhledávání v horní části stránek. Jednoduše zvolíte jednu nebo více lokalit, termín dovolené, typ dopravy a stravu.
Termín pobytu od: vyplňte datum nejbližší ho dojezdu nebo odletu. Termín pobytu do: vyberte datum nejpozdějšího návratu. Kliknutím na tlačítko "Vyhledat" se zobrazí zájezdy odpovídající vašemu výběru.

Prohledáváme: Dovolena.cz | Invia.cz | TravelPortal.cz.
Copyright © 2020. Bulharskolastminute.cz - porovnání cen zájezdů do Bulharska. Web Bulharskolastminute.cz využívá cookies.