Bulharsko letecky z Popradu

Zobrazeno 1-10 z celkem 58

Nejlevnější Bulharsko letecky z Popradu

Nejlevnější Bulharsko letecky z Popradu

Nejlevnější dovolenou Bulharsko letecky z Popradu pořídíte v 3hvězdičkovém ubytování Plovdiv. Svou rekreaci v období od 26.6. do 3.7.2021 si rezervujte online za bezkonkurenční cenu 10 119 Kč, se stravou formou snídaně. Tato výhodná letní nabídka je od cestovní agentury Invia.cz s garancí nejlevější ceny. V ceně pobytu je zahrnuta sleva 13 % z původní ceny 11 631 Kč. Plovdiv je situován v letovisku Primorsko. Doprava do letoviska Primorsko je v rámci této nabídky letecky, z letiště Bratislava, Košice, Poprad. Využijte nejlevnější First Minute v Bulharsku s průměrnou recenzí 80 % dle 138 hodnotících návštěvníků.

Luxusní Bulharsko letecky z Popradu

Bulharsko letecky z Popradu - nejlepší recenze

Chcete zažít jedinečnou dovolenou v Bulharsku? Zkuste přepychový luxusní 5hvězdičkový Sol Nessebar Palace v letovisku Nesebar. V období od 1.9. do 8.9.2021 je možné rezervovat online ubytování v tomto zařízení v ceně 20 182 Kč se stravou formou All Inclusive. Nabídka pobytu je od cestovní agentury Invia s garancí nejlevnější ceny s průměrnou recenzí 88 % podle 70 recenzujících cestovatelů. Tento termín zahrnuje slevu 27 % z původní ceny 27 647 Kč. Do lokality Nesebar, kde se ubytování Sol Nessebar Palace nachází, se dostanete letecky, z letiště Bratislava, Košice, Poprad. Nechte se hýčkat luxusem na nádherné podzimní dovolené First Minute v Bulharsku.

Bulharsko letecky z Popradu - nejlepší recenze

Bulharsko letecky z Popradu - nejlepší recenze

Nejlepší recenze 92 % má podle 146 hodnotících uživatelů 4hvězdičkový Sol Nessebar Bay & Mare Resort. V termínu od 30.6. do 7.7.2021 si můžete rezervovat online ubytování v tomto zařízení v ceně 22 409 Kč se stravou formou All Inclusive. Nabídka pobytu je od cestovní agentury Invia s garancí nejnižší ceny. Tento termín zahrnuje slevu 27 % z původní ceny 30 697 Kč. Do lokality Nesebar, kde se ubytování Sol Nessebar Bay & Mare Resort nachází, se dostanete letecky, z letiště Bratislava, Košice, Poprad. Užijte si nádhernou letní dovolenou First Minute v Bulharsku s nejlepší recenzí.

Jaké jsou možnosti dovolené v Bulharsku?


Strava
Jaké jsou možnosti stravování v případě rekreace letecky z Popradu v Bulharsku podle aktuální nabídky zájezdů? Stravu můžete zvolit formou All Inclusive, plná penze, polopenze případně snídaně. Dobře zvažte, jestli se na dovolenou v Bulharsku vyplatí připlatit za lepší stravu například formou All Inclusive nebo Ultra All Inclusive. Pokud zvolíte pobyt bez stravy, bude nutno jídlo dokupovat na místě.

Termín
Víte kdy chcete do Bulharska vyjet? Svůj pobyt lze upřesnit zvolením měsíce v ročním období. Můžete zvolit jarní dovolenou o Velikonocích v březnu, v dubnu, v květnu, letní dovolenou a prázdniny v červnu, v červenci, v srpnu, podzimní pobyty v září, v říjnu, v listopadu, nebo zimní rekreaci o Vánocích nebo na Silvestra v prosinci, v lednu nebo v únoru.

Ubytování
Jaké jsou možnosti ubytování letecky z Popradu v Bulharsku? Vybírat můžete z těchto ubytovacích zařízení: hotely. Při výběru ubytování v Bulharsku sledujte recenze ostatních uživatelů a počet hvězdiček příslušného zařízení. Obecně se doporučuje zvolit minimálně tříhvězdičkový, lépe však čtyřhvězdičkový nebo pětihvězdičkový hotel.

Kdy objednat zájezd?
Nejvýhodnější je objednat zájezd typu First Minute. Se zajímavou slevou vyberte ty nejlepší termíny a lokality v Bulharsku. Pokud si objednáte dovolenou v mezidobí mezi First Minute a Last Minute, tak budete mít ještě zajímavý výběr zájezdů, nicméně ceny budou pravděpodobně oproti First a Last Minute zájezdům o něco vyšší. Výbornou volbou je zájezd typu Last Minute, kdy seženete dovolenou za nejlevnější ceny nicméně výběr termínů a hotelů v Bulharsku bude již omezen.

Luxusní nebo levná dovolená?
Chcete to nejlepší ubytování letecky z Popradu, zajímá vás pouze luxusní dovolená? Podívejte se na ty nejlepší hotely v Bulharsku. Pokud je pro vás důležitá cena a zajímají vás pouze nejlevnější zájezdy do Bulharska, můžete svůj výběr vyběr zůžit na Bulharsko letecky z Popradu levně případně se můžete podívat na slevy u konktrétních zájezdů. Svůj výběr dovolené v Bulharsku můžete zůžit také na zájezdy s garancí nejnižší ceny, kterou nabízí největší cestovní agentura v ČR Invia, zastupující více 300 cestovních kanceláří působících na českém a slovenském trhu. Řazení hotelů a dalších ubytovacích zařízení dle recenzí je velmi užitečná věc, jak vybrat tu nejlepší dovolenou podle hodnocení lidí, kteří se podělili o své zkušenosti. Recenze se zobrazují v levém dolním rohu fotografie formou celkového hodnocení ubytování a počtu ohodnocení.

Výběr lokality
Svůj pobyt v Bulharsku můžete vybrat z následujících 23 letovisek:

Alternativní dovolená
Nevybrali jste si v Bulharskolastminute.cz žádný vhodný pobyt podle vašich představ? Pro dovolenou v Bulharsku můžete vyzkoušet například také web Dovolená Bulharsko. Zajímají vás možnosti rekreace v jiných zemích? Co se podívat na jinou oblíbenou dovolenou jako Černá Hora, Egypt nebo například Chorvatsko či Jordánsko.

Vyhledávání zájezdů
Vaší dovolenou: Bulharsko letecky z Popradu můžete lépe vybrat pomocí vyhledávání v horní části stránek. Jednoduše zvolíte jednu nebo více lokalit, termín dovolené, typ dopravy a stravu.
Termín pobytu od: vyplňte datum nejbližší ho dojezdu nebo odletu. Termín pobytu do: vyberte datum nejpozdějšího návratu. Kliknutím na tlačítko "Vyhledat" se zobrazí zájezdy odpovídající vašemu výběru.

Prohledáváme: Dovolena.cz | Invia.cz | TravelPortal.cz.
Copyright © 2021. Bulharskolastminute.cz - porovnání cen zájezdů do Bulharska. Web Bulharskolastminute.cz využívá cookies.