Bulharsko - First Minute - levně

Zobrazeno 1-10 z celkem 9105

Nejlevnější Bulharsko - First Minute - levně

Nejlevnější Bulharsko - First Minute - levně

Nejlevnější dovolenou Bulharsko - First Minute - levně pořídíte v 3hvězdičkovém ubytování Štúdiá Rosen. Svou rekreaci v období od 23.6. do 2.7.2021 si rezervujte online za bezkonkurenční cenu 2 154 Kč, bez stravy. Tato výhodná letní nabídka je od cestovní agentury Invia.cz s garancí nejlevější ceny. V ceně pobytu je zahrnuta sleva 15 % z původní ceny 2 534 Kč. Štúdiá Rosen je situován v letovisku Pomorie. Doprava do letoviska Pomorie je v rámci této nabídky vlastním autem. Využijte nejlevnější First Minute v Bulharsku s průměrnou recenzí 76 % dle 10 hodnotících návštěvníků.

Luxusní Bulharsko - First Minute - levně

Bulharsko - First Minute - levně - nejlepší recenze

Chcete zažít jedinečnou dovolenou v Bulharsku? Zkuste přepychový luxusní 4hvězdičkový Apartmány Central Plaza v letovisku Pomorie. V období od 22.6. do 3.7.2021 je možné rezervovat online ubytování v tomto zařízení v ceně 4 494 Kč bez stravy. Nabídka pobytu je od cestovní agentury Invia s garancí nejlevnější ceny s průměrnou recenzí 68 % podle 9 recenzujících cestovatelů. Tento termín zahrnuje slevu 5 % z původní ceny 4 731 Kč. Do lokality Pomorie, kde se ubytování Apartmány Central Plaza nachází, se dostanete autobusem. Nechte se hýčkat luxusem na nádherné letní dovolené First Minute v Bulharsku.

Bulharsko - First Minute - levně - nejlepší recenze

Bulharsko - First Minute - levně - nejlepší recenze

Nejlepší recenze 88 % má podle 7 hodnotících uživatelů 3hvězdičkový Hotel Panoráma. V termínu od 24.6. do 3.7.2021 si můžete rezervovat online ubytování v tomto zařízení v ceně 3 885 Kč bez stravy. Nabídka pobytu je od cestovní agentury Invia s garancí nejnižší ceny. Do lokality Ravda, kde se ubytování Hotel Panoráma nachází, se dostanete vlastním autem. Užijte si nádhernou letní dovolenou First Minute v Bulharsku s nejlepší recenzí.

Jaké jsou možnosti dovolené v Bulharsku?Výběr lokality
Svůj pobyt v Bulharsku můžete vybrat z následujících 23 letovisek:

Alternativní dovolená
Nevybrali jste si v Bulharskolastminute.cz žádný vhodný pobyt podle vašich představ? Pro dovolenou v Bulharsku můžete vyzkoušet například také web Dovolená Bulharsko. Zajímají vás možnosti rekreace v jiných zemích? Co se podívat na jinou oblíbenou dovolenou jako Egypt First Minute, Chorvatsko First Minute nebo například Jordánsko First Minute či Kapverdské ostrovy First Minute.

Vyhledávání zájezdů
Vaší dovolenou: Bulharsko - First Minute - levně můžete lépe vybrat pomocí vyhledávání v horní části stránek. Jednoduše zvolíte jednu nebo více lokalit, termín dovolené, typ dopravy a stravu.
Termín pobytu od: vyplňte datum nejbližší ho dojezdu nebo odletu. Termín pobytu do: vyberte datum nejpozdějšího návratu. Kliknutím na tlačítko "Vyhledat" se zobrazí zájezdy odpovídající vašemu výběru.

Prohledáváme: Dovolena.cz | Invia.cz | TravelPortal.cz.
Copyright © 2021. Bulharskolastminute.cz - porovnání cen zájezdů do Bulharska. Web Bulharskolastminute.cz využívá cookies.