Bulharsko - First Minute - luxusní dovolená

Zobrazeno 1-10 z celkem 9105

Luxusní Bulharsko - First Minute - luxusní dovolená

Bulharsko - First Minute - luxusní dovolená - nejlepší recenze

Chcete zažít jedinečnou dovolenou v Bulharsku? Zkuste přepychový luxusní 5hvězdičkový Hotel Flamingo Grand Hotel v letovisku Albena. V období od 29.6. do 9.7.2021 je možné rezervovat online ubytování v tomto zařízení v ceně 28 990 Kč se stravou formou polopenze. Nabídka pobytu je od cestovní agentury Invia s garancí nejlevnější ceny s průměrnou recenzí 90 % podle 15 recenzujících cestovatelů. Tento termín zahrnuje slevu 21 % z původní ceny 36 696 Kč. Do lokality Albena, kde se ubytování Hotel Flamingo Grand Hotel nachází, se dostanete letecky, z letiště Praha. Nechte se hýčkat luxusem na nádherné letní dovolené First Minute v Bulharsku.

Nejlevnější Bulharsko - First Minute - luxusní dovolená

Nejlevnější Bulharsko - First Minute - luxusní dovolená

Nejlevnější dovolenou Bulharsko - First Minute - luxusní dovolená pořídíte v 5hvězdičkovém ubytování Flamingo Grand Hotel. Svou rekreaci v období od 7.9. do 14.9.2021 si rezervujte online za bezkonkurenční cenu 8 319 Kč, se stravou formou polopenze. Tato výhodná podzimní nabídka je od cestovní agentury Invia.cz s garancí nejlevější ceny. V ceně pobytu je zahrnuta sleva 4 % z původní ceny 8 666 Kč. Flamingo Grand Hotel je situován v letovisku Albena. Doprava do letoviska Albena je v rámci této nabídky vlastním autem. Využijte nejlevnější First Minute v Bulharsku s průměrnou recenzí 90 % dle 15 hodnotících návštěvníků.

Bulharsko - First Minute - luxusní dovolená - nejlepší recenze

Bulharsko - First Minute - luxusní dovolená - nejlepší recenze

Nejlepší recenze 90 % má podle 59 hodnotících uživatelů 5hvězdičkový Hotel Melia Grand Hermitage. V termínu od 6.7. do 13.7.2021 si můžete rezervovat online ubytování v tomto zařízení v ceně 24 690 Kč se stravou formou All Inclusive. Nabídka pobytu je od cestovní agentury Invia s garancí nejnižší ceny. Tento termín zahrnuje slevu 24 % z původní ceny 32 487 Kč. Do lokality Zlaté písky, kde se ubytování Hotel Melia Grand Hermitage nachází, se dostanete letecky, z letiště Praha, Brno. Užijte si nádhernou letní dovolenou First Minute v Bulharsku s nejlepší recenzí.

Jaké jsou možnosti dovolené v Bulharsku?Výběr lokality
Svůj pobyt v Bulharsku můžete vybrat z následujících 23 letovisek:

Alternativní dovolená
Nevybrali jste si v Bulharskolastminute.cz žádný vhodný pobyt podle vašich představ? Pro dovolenou v Bulharsku můžete vyzkoušet například také web Dovolená Bulharsko. Zajímají vás možnosti rekreace v jiných zemích? Co se podívat na jinou oblíbenou dovolenou jako Španělsko, Tunisko nebo například USA či Zanzibar.

Vyhledávání zájezdů
Vaší dovolenou: Bulharsko - First Minute - luxusní dovolená můžete lépe vybrat pomocí vyhledávání v horní části stránek. Jednoduše zvolíte jednu nebo více lokalit, termín dovolené, typ dopravy a stravu.
Termín pobytu od: vyplňte datum nejbližší ho dojezdu nebo odletu. Termín pobytu do: vyberte datum nejpozdějšího návratu. Kliknutím na tlačítko "Vyhledat" se zobrazí zájezdy odpovídající vašemu výběru.

Prohledáváme: Dovolena.cz | Invia.cz | TravelPortal.cz.
Copyright © 2021. Bulharskolastminute.cz - porovnání cen zájezdů do Bulharska. Web Bulharskolastminute.cz využívá cookies.