Bulharsko - First Minute - recenze

Zobrazeno 1-10 z celkem 9105

Bulharsko - First Minute - recenze - nejlepší recenze

Bulharsko - First Minute - recenze - nejlepší recenze

Nejlepší recenze 96 % má podle 3 hodnotících uživatelů 4hvězdičkový Hotel Primasol Ralitsa Superior. V termínu od 15.6. do 25.6.2021 si můžete rezervovat online ubytování v tomto zařízení v ceně 18 990 Kč se stravou formou All Inclusive. Nabídka pobytu je od cestovní agentury Invia s garancí nejnižší ceny. Tento termín zahrnuje slevu 21 % z původní ceny 24 038 Kč. Do lokality Albena, kde se ubytování Hotel Primasol Ralitsa Superior nachází, se dostanete letecky, z letiště Praha. Užijte si nádhernou letní dovolenou First Minute v Bulharsku s nejlepší recenzí.

Nejlevnější Bulharsko - First Minute - recenze

Nejlevnější Bulharsko - First Minute - recenze

Nejlevnější dovolenou Bulharsko - First Minute - recenze pořídíte v 5hvězdičkovém ubytování Hotel Maritim Hotel Paradise Blue Albena. Svou rekreaci v období od 10.9. do 17.9.2021 si rezervujte online za bezkonkurenční cenu 9 869 Kč, se stravou formou polopenze. Tato výhodná podzimní nabídka je od cestovní agentury Invia.cz s garancí nejlevější ceny. V ceně pobytu je zahrnuta sleva 4 % z původní ceny 10 280 Kč. Hotel Maritim Hotel Paradise Blue Albena je situován v letovisku Albena. Doprava do letoviska Albena je v rámci této nabídky vlastním autem. Využijte nejlevnější First Minute v Bulharsku s průměrnou recenzí 96 % dle 7 hodnotících návštěvníků.

Luxusní Bulharsko - First Minute - recenze

Bulharsko - First Minute - recenze - nejlepší recenze

Chcete zažít jedinečnou dovolenou v Bulharsku? Zkuste přepychový luxusní 5hvězdičkový Hotel Maritim Hotel Paradise Blue Albena v letovisku Albena. V období od 31.8. do 7.9.2021 je možné rezervovat online ubytování v tomto zařízení v ceně 11 709 Kč se stravou formou polopenze. Nabídka pobytu je od cestovní agentury Invia s garancí nejlevnější ceny s průměrnou recenzí 96 % podle 7 recenzujících cestovatelů. Tento termín zahrnuje slevu 4 % z původní ceny 12 197 Kč. Do lokality Albena, kde se ubytování Hotel Maritim Hotel Paradise Blue Albena nachází, se dostanete vlastním autem. Nechte se hýčkat luxusem na nádherné letní dovolené First Minute v Bulharsku.

Jaké jsou možnosti dovolené v Bulharsku?Výběr lokality
Svůj pobyt v Bulharsku můžete vybrat z následujících 23 letovisek:

Alternativní dovolená
Nevybrali jste si v Bulharskolastminute.cz žádný vhodný pobyt podle vašich představ? Pro dovolenou v Bulharsku můžete vyzkoušet například také web Dovolená Bulharsko. Zajímají vás možnosti rekreace v jiných zemích? Co se podívat na jinou oblíbenou dovolenou jako Jordánsko First Minute, Kapverdské ostrovy First Minute nebo například Kuba First Minute či Maďarsko First Minute.

Vyhledávání zájezdů
Vaší dovolenou: Bulharsko - First Minute - recenze můžete lépe vybrat pomocí vyhledávání v horní části stránek. Jednoduše zvolíte jednu nebo více lokalit, termín dovolené, typ dopravy a stravu.
Termín pobytu od: vyplňte datum nejbližší ho dojezdu nebo odletu. Termín pobytu do: vyberte datum nejpozdějšího návratu. Kliknutím na tlačítko "Vyhledat" se zobrazí zájezdy odpovídající vašemu výběru.

Prohledáváme: Dovolena.cz | Invia.cz | TravelPortal.cz.
Copyright © 2021. Bulharskolastminute.cz - porovnání cen zájezdů do Bulharska. Web Bulharskolastminute.cz využívá cookies.