Bulharsko - First Minute - slevy

Zobrazeno 1-10 z celkem 9105

Nejlevnější Bulharsko - First Minute - slevy

Nejlevnější Bulharsko - First Minute - slevy

Nejlevnější dovolenou Bulharsko - First Minute - slevy pořídíte v 2hvězdičkovém ubytování Hotel Elvira. Svou rekreaci v období od 6.6. do 12.6.2021 si rezervujte online za bezkonkurenční cenu 8 990 Kč, se stravou formou Light All Inclusive. Tato výhodná letní nabídka je od cestovní agentury Invia.cz s garancí nejlevější ceny. V ceně pobytu je zahrnuta sleva 45 % z původní ceny 16 345 Kč. Hotel Elvira je situován v letovisku Ravda. Doprava do letoviska Ravda je v rámci této nabídky letecky, z letiště Praha. Využijte nejlevnější First Minute v Bulharsku s průměrnou recenzí 62 % dle 112 hodnotících návštěvníků.

Luxusní Bulharsko - First Minute - slevy

Bulharsko - First Minute - slevy - nejlepší recenze

Chcete zažít jedinečnou dovolenou v Bulharsku? Zkuste přepychový luxusní 5hvězdičkový Hotel Siena Premium Retreat v letovisku Lozenec. V období od 8.6. do 15.6.2021 je možné rezervovat online ubytování v tomto zařízení v ceně 13 190 Kč se stravou formou polopenze. Nabídka pobytu je od cestovní agentury Invia s garancí nejlevnější ceny. Tento termín zahrnuje slevu 41 % z původní ceny 22 356 Kč. Do lokality Lozenec, kde se ubytování Hotel Siena Premium Retreat nachází, se dostanete letecky, z letiště Brno, Ostrava. Nechte se hýčkat luxusem na nádherné letní dovolené First Minute v Bulharsku.

Bulharsko - First Minute - slevy - nejlepší recenze

Bulharsko - First Minute - slevy - nejlepší recenze

Nejlepší recenze 92 % má podle 199 hodnotících uživatelů 4.5hvězdičkový Hotel Siena Palace. V termínu od 6.6. do 20.6.2021 si můžete rezervovat online ubytování v tomto zařízení v ceně 17 990 Kč se stravou formou polopenze. Nabídka pobytu je od cestovní agentury Invia s garancí nejnižší ceny. Tento termín zahrnuje slevu 45 % z původní ceny 32 709 Kč. Do lokality Primorsko, kde se ubytování Hotel Siena Palace nachází, se dostanete letecky, z letiště Praha. Užijte si nádhernou letní dovolenou First Minute v Bulharsku s nejlepší recenzí.

Jaké jsou možnosti dovolené v Bulharsku?Výběr lokality
Svůj pobyt v Bulharsku můžete vybrat z následujících 23 letovisek:

Alternativní dovolená
Nevybrali jste si v Bulharskolastminute.cz žádný vhodný pobyt podle vašich představ? Pro dovolenou v Bulharsku můžete vyzkoušet například také web Dovolená Bulharsko. Zajímají vás možnosti rekreace v jiných zemích? Co se podívat na jinou oblíbenou dovolenou jako Polsko First Minute, Rakousko First Minute nebo například Slovensko First Minute či Spojené arabské emiráty First Minute.

Vyhledávání zájezdů
Vaší dovolenou: Bulharsko - First Minute - slevy můžete lépe vybrat pomocí vyhledávání v horní části stránek. Jednoduše zvolíte jednu nebo více lokalit, termín dovolené, typ dopravy a stravu.
Termín pobytu od: vyplňte datum nejbližší ho dojezdu nebo odletu. Termín pobytu do: vyberte datum nejpozdějšího návratu. Kliknutím na tlačítko "Vyhledat" se zobrazí zájezdy odpovídající vašemu výběru.

Prohledáváme: Dovolena.cz | Invia.cz | TravelPortal.cz.
Copyright © 2021. Bulharskolastminute.cz - porovnání cen zájezdů do Bulharska. Web Bulharskolastminute.cz využívá cookies.