Bulharsko letecky z Sliače - Last Minute

Zobrazeno 1-10 z celkem 12

Nejlevnější Bulharsko letecky z Sliače - Last Minute

Nejlevnější Bulharsko letecky z Sliače - Last Minute

Nejlevnější dovolenou Bulharsko letecky z Sliače - Last Minute pořídíte v 3.5hvězdičkovém ubytování Kalithea. Svou rekreaci v období od 18.6. do 25.6.2021 si rezervujte online za bezkonkurenční cenu 11 451 Kč, se stravou formou snídaně. Tato výhodná letní nabídka je od cestovní agentury Invia.cz s garancí nejlevější ceny. V ceně pobytu je zahrnuta sleva 28 % z původní ceny 15 904 Kč. Kalithea je situován v letovisku Sozopol. Doprava do letoviska Sozopol je v rámci této nabídky letecky, z letiště Bratislava, Košice, Poprad, Sliač. Využijte nejlevnější First Minute v Bulharsku s průměrnou recenzí 90 % dle 19 hodnotících návštěvníků.

Luxusní Bulharsko letecky z Sliače - Last Minute

Bulharsko letecky z Sliače - Last Minute - nejlepší recenze

Chcete zažít jedinečnou dovolenou v Bulharsku? Zkuste přepychový luxusní 4.5hvězdičkový Mpm Kalina Garden v letovisku Slunečné pobřeží. V období od 25.6. do 2.7.2021 je možné rezervovat online ubytování v tomto zařízení v ceně 16 655 Kč se stravou formou All Inclusive. Nabídka pobytu je od cestovní agentury Invia s garancí nejlevnější ceny s průměrnou recenzí 82 % podle 421 recenzujících cestovatelů. Tento termín zahrnuje slevu 29 % z původní ceny 23 458 Kč. Do lokality Slunečné pobřeží, kde se ubytování Mpm Kalina Garden nachází, se dostanete letecky, z letiště Bratislava, Košice, Poprad, Sliač. Nechte se hýčkat luxusem na nádherné letní dovolené First Minute v Bulharsku.

Bulharsko letecky z Sliače - Last Minute - nejlepší recenze

Bulharsko letecky z Sliače - Last Minute - nejlepší recenze

Nejlepší recenze 90 % má podle 19 hodnotících uživatelů 3.5hvězdičkový Kalithea. V termínu od 18.6. do 25.6.2021 si můžete rezervovat online ubytování v tomto zařízení v ceně 11 451 Kč se stravou formou snídaně. Nabídka pobytu je od cestovní agentury Invia s garancí nejnižší ceny. Tento termín zahrnuje slevu 28 % z původní ceny 15 904 Kč. Do lokality Sozopol, kde se ubytování Kalithea nachází, se dostanete letecky, z letiště Bratislava, Košice, Poprad, Sliač. Užijte si nádhernou letní dovolenou First Minute v Bulharsku s nejlepší recenzí.

Jaké jsou možnosti dovolené v Bulharsku?Luxusní nebo levná dovolená?
Chcete to nejlepší ubytování letecky z Sliače - Last Minute, zajímá vás pouze luxusní dovolená? Podívejte se na ty nejlepší hotely v Bulharsku. Pokud je pro vás důležitá cena a zajímají vás pouze nejlevnější zájezdy do Bulharska, můžete svůj výběr vyběr zůžit na Bulharsko letecky z Sliače - Last Minute levně případně se můžete podívat na slevy u konktrétních zájezdů. Svůj výběr dovolené v Bulharsku můžete zůžit také na zájezdy s garancí nejnižší ceny, kterou nabízí největší cestovní agentura v ČR Invia, zastupující více 300 cestovních kanceláří působících na českém a slovenském trhu. Řazení hotelů a dalších ubytovacích zařízení dle recenzí je velmi užitečná věc, jak vybrat tu nejlepší dovolenou podle hodnocení lidí, kteří se podělili o své zkušenosti. Recenze se zobrazují v levém dolním rohu fotografie formou celkového hodnocení ubytování a počtu ohodnocení.

Výběr lokality
Svůj pobyt v Bulharsku můžete vybrat z následujících 23 letovisek:

Alternativní dovolená
Nevybrali jste si v Bulharskolastminute.cz žádný vhodný pobyt podle vašich představ? Pro dovolenou v Bulharsku můžete vyzkoušet například také web Dovolená Bulharsko. Zajímají vás možnosti rekreace v jiných zemích? Co se podívat na jinou oblíbenou dovolenou jako Jordánsko, Kapverdské ostrovy nebo například Kypr či Madeira.

Vyhledávání zájezdů
Vaší dovolenou: Bulharsko letecky z Sliače - Last Minute můžete lépe vybrat pomocí vyhledávání v horní části stránek. Jednoduše zvolíte jednu nebo více lokalit, termín dovolené, typ dopravy a stravu.
Termín pobytu od: vyplňte datum nejbližší ho dojezdu nebo odletu. Termín pobytu do: vyberte datum nejpozdějšího návratu. Kliknutím na tlačítko "Vyhledat" se zobrazí zájezdy odpovídající vašemu výběru.

Prohledáváme: Dovolena.cz | Invia.cz | TravelPortal.cz.
Copyright © 2020. Bulharskolastminute.cz - porovnání cen zájezdů do Bulharska. Web Bulharskolastminute.cz využívá cookies.