Bulharsko letecky z Sliače - slevy

Zobrazeno 1-10 z celkem 19

Nejlevnější Bulharsko letecky z Sliače - slevy

Nejlevnější Bulharsko letecky z Sliače - slevy

Nejlevnější dovolenou Bulharsko letecky z Sliače - slevy pořídíte v 3.5hvězdičkovém ubytování Kalithea. Svou rekreaci v období od 17.9. do 24.9.2021 si rezervujte online za bezkonkurenční cenu 10 355 Kč, se stravou formou snídaně. Tato výhodná podzimní nabídka je od cestovní agentury Invia.cz s garancí nejlevější ceny. V ceně pobytu je zahrnuta sleva 28 % z původní ceny 14 382 Kč. Kalithea je situován v letovisku Sozopol. Doprava do letoviska Sozopol je v rámci této nabídky letecky, z letiště Bratislava, Košice, Poprad, Sliač. Využijte nejlevnější First Minute v Bulharsku s průměrnou recenzí 90 % dle 19 hodnotících návštěvníků.

Luxusní Bulharsko letecky z Sliače - slevy

Bulharsko letecky z Sliače - slevy - nejlepší recenze

Chcete zažít jedinečnou dovolenou v Bulharsku? Zkuste přepychový luxusní 5hvězdičkový Perla Royal v letovisku Primorsko. V období od 27.8. do 3.9.2021 je možné rezervovat online ubytování v tomto zařízení v ceně 22 486 Kč se stravou formou All Inclusive. Nabídka pobytu je od cestovní agentury Invia s garancí nejlevnější ceny s průměrnou recenzí 88 % podle 62 recenzujících cestovatelů. Tento termín zahrnuje slevu 16 % z původní ceny 26 769 Kč. Do lokality Primorsko, kde se ubytování Perla Royal nachází, se dostanete letecky, z letiště Bratislava, Košice, Poprad, Sliač. Nechte se hýčkat luxusem na nádherné letní dovolené First Minute v Bulharsku.

Bulharsko letecky z Sliače - slevy - nejlepší recenze

Bulharsko letecky z Sliače - slevy - nejlepší recenze

Nejlepší recenze 92 % má podle 110 hodnotících uživatelů 4.5hvězdičkový Sol Luna Bay Resort. V termínu od 3.9. do 10.9.2021 si můžete rezervovat online ubytování v tomto zařízení v ceně 18 854 Kč se stravou formou All Inclusive. Nabídka pobytu je od cestovní agentury Invia s garancí nejnižší ceny. Tento termín zahrnuje slevu 26 % z původní ceny 25 478 Kč. Do lokality Obzor, kde se ubytování Sol Luna Bay Resort nachází, se dostanete letecky, z letiště Bratislava, Košice, Poprad, Sliač. Užijte si nádhernou podzimní dovolenou First Minute v Bulharsku s nejlepší recenzí.

Jaké jsou možnosti dovolené v Bulharsku?Výběr lokality
Svůj pobyt v Bulharsku můžete vybrat z následujících 23 letovisek:

Alternativní dovolená
Nevybrali jste si v Bulharskolastminute.cz žádný vhodný pobyt podle vašich představ? Pro dovolenou v Bulharsku můžete vyzkoušet například také web Dovolená Bulharsko. Zajímají vás možnosti rekreace v jiných zemích? Co se podívat na jinou oblíbenou dovolenou jako Bali, Dominikánská republika nebo například Francie či Itálie.

Vyhledávání zájezdů
Vaší dovolenou: Bulharsko letecky z Sliače - slevy můžete lépe vybrat pomocí vyhledávání v horní části stránek. Jednoduše zvolíte jednu nebo více lokalit, termín dovolené, typ dopravy a stravu.
Termín pobytu od: vyplňte datum nejbližší ho dojezdu nebo odletu. Termín pobytu do: vyberte datum nejpozdějšího návratu. Kliknutím na tlačítko "Vyhledat" se zobrazí zájezdy odpovídající vašemu výběru.

Prohledáváme: Dovolena.cz | Invia.cz | TravelPortal.cz.
Copyright © 2020. Bulharskolastminute.cz - porovnání cen zájezdů do Bulharska. Web Bulharskolastminute.cz využívá cookies.