Bulharsko v červenci - levně

Zobrazeno 1-10 z celkem 3075

Nejlevnější Bulharsko v červenci - levně

Nejlevnější Bulharsko v červenci - levně

Nejlevnější dovolenou Bulharsko v červenci - levně pořídíte v 3hvězdičkovém ubytování Štúdiá Rosen. Svou rekreaci v období od 11.7. do 20.7.2021 si rezervujte online za bezkonkurenční cenu 2 833 Kč, bez stravy. Tato výhodná letní nabídka je od cestovní agentury Invia.cz s garancí nejlevější ceny. V ceně pobytu je zahrnuta sleva 15 % z původní ceny 3 333 Kč. Štúdiá Rosen je situován v letovisku Pomorie. Doprava do letoviska Pomorie je v rámci této nabídky vlastním autem. Využijte nejlevnější First Minute v Bulharsku s průměrnou recenzí 76 % dle 10 hodnotících návštěvníků.

Luxusní Bulharsko v červenci - levně

Bulharsko v červenci - levně - nejlepší recenze

Chcete zažít jedinečnou dovolenou v Bulharsku? Zkuste přepychový luxusní 4hvězdičkový Apartmány Central Plaza v letovisku Pomorie. V období od 28.7. do 8.8.2021 je možné rezervovat online ubytování v tomto zařízení v ceně 5 921 Kč bez stravy. Nabídka pobytu je od cestovní agentury Invia s garancí nejlevnější ceny s průměrnou recenzí 68 % podle 9 recenzujících cestovatelů. Tento termín zahrnuje slevu 8 % z původní ceny 6 436 Kč. Do lokality Pomorie, kde se ubytování Apartmány Central Plaza nachází, se dostanete autobusem. Nechte se hýčkat luxusem na nádherné letní dovolené First Minute v Bulharsku.

Bulharsko v červenci - levně - nejlepší recenze

Bulharsko v červenci - levně - nejlepší recenze

Nejlepší recenze 88 % má podle 22 hodnotících uživatelů 3hvězdičkový Sole. V termínu od 2.7. do 11.7.2021 si můžete rezervovat online ubytování v tomto zařízení v ceně 4 985 Kč se stravou formou snídaně. Nabídka pobytu je od cestovní agentury Invia s garancí nejnižší ceny. Tento termín zahrnuje slevu 16 % z původní ceny 5 935 Kč. Do lokality Primorsko, kde se ubytování Sole nachází, se dostanete vlastním autem. Užijte si nádhernou letní dovolenou First Minute v Bulharsku s nejlepší recenzí.

Jaké jsou možnosti dovolené v Bulharsku?Výběr lokality
Svůj pobyt v Bulharsku můžete vybrat z následujících 23 letovisek:

Alternativní dovolená
Nevybrali jste si v Bulharskolastminute.cz žádný vhodný pobyt podle vašich představ? Pro dovolenou v Bulharsku můžete vyzkoušet například také web Dovolená Bulharsko. Zajímají vás možnosti rekreace v jiných zemích? Co se podívat na jinou oblíbenou dovolenou jako Seychely, Slovinsko nebo například Srí Lanka či Thajsko.

Vyhledávání zájezdů
Vaší dovolenou: Bulharsko v červenci - levně můžete lépe vybrat pomocí vyhledávání v horní části stránek. Jednoduše zvolíte jednu nebo více lokalit, termín dovolené, typ dopravy a stravu.
Termín pobytu od: vyplňte datum nejbližší ho dojezdu nebo odletu. Termín pobytu do: vyberte datum nejpozdějšího návratu. Kliknutím na tlačítko "Vyhledat" se zobrazí zájezdy odpovídající vašemu výběru.

Prohledáváme: Dovolena.cz | Invia.cz | TravelPortal.cz.
Copyright © 2021. Bulharskolastminute.cz - porovnání cen zájezdů do Bulharska. Web Bulharskolastminute.cz využívá cookies.