Bulharsko v červenci - recenze

Zobrazeno 1-10 z celkem 3075

Bulharsko v červenci - recenze - nejlepší recenze

Bulharsko v červenci - recenze - nejlepší recenze

Nejlepší recenze 96 % má podle 3 hodnotících uživatelů 4hvězdičkový Hotel Primasol Ralitsa Superior. V termínu od 9.7. do 23.7.2021 si můžete rezervovat online ubytování v tomto zařízení v ceně 27 790 Kč se stravou formou All Inclusive. Nabídka pobytu je od cestovní agentury Invia s garancí nejnižší ceny. Tento termín zahrnuje slevu 21 % z původní ceny 35 177 Kč. Do lokality Albena, kde se ubytování Hotel Primasol Ralitsa Superior nachází, se dostanete letecky, z letiště Praha. Užijte si nádhernou letní dovolenou First Minute v Bulharsku s nejlepší recenzí.

Nejlevnější Bulharsko v červenci - recenze

Nejlevnější Bulharsko v červenci - recenze

Nejlevnější dovolenou Bulharsko v červenci - recenze pořídíte v 2hvězdičkovém ubytování Penzion Pinkovi. Svou rekreaci v období od 9.7. do 16.7.2021 si rezervujte online za bezkonkurenční cenu 6 849 Kč, se stravou formou snídaně. Tato výhodná letní nabídka je od cestovní agentury Invia.cz s garancí nejlevější ceny. V ceně pobytu je zahrnuta sleva 4 % z původní ceny 7 134 Kč. Penzion Pinkovi je situován v letovisku Nesebar. Doprava do letoviska Nesebar je v rámci této nabídky vlastním autem. Využijte nejlevnější First Minute v Bulharsku s průměrnou recenzí 94 % dle 25 hodnotících návštěvníků.

Luxusní Bulharsko v červenci - recenze

Bulharsko v červenci - recenze - nejlepší recenze

Chcete zažít jedinečnou dovolenou v Bulharsku? Zkuste přepychový luxusní 5hvězdičkový Hotel Royal Helena Sands v letovisku Slunečné pobřeží. V období od 30.7. do 13.8.2021 je možné rezervovat online ubytování v tomto zařízení v ceně 26 979 Kč se stravou formou polopenze. Nabídka pobytu je od cestovní agentury Invia s garancí nejlevnější ceny s průměrnou recenzí 94 % podle 24 recenzujících cestovatelů. Tento termín zahrnuje slevu 3 % z původní ceny 27 813 Kč. Do lokality Slunečné pobřeží, kde se ubytování Hotel Royal Helena Sands nachází, se dostanete vlastním autem. Nechte se hýčkat luxusem na nádherné letní dovolené First Minute v Bulharsku.

Jaké jsou možnosti dovolené v Bulharsku?Výběr lokality
Svůj pobyt v Bulharsku můžete vybrat z následujících 23 letovisek:

Alternativní dovolená
Nevybrali jste si v Bulharskolastminute.cz žádný vhodný pobyt podle vašich představ? Pro dovolenou v Bulharsku můžete vyzkoušet například také web Dovolená Bulharsko. Zajímají vás možnosti rekreace v jiných zemích? Co se podívat na jinou oblíbenou dovolenou jako Slovinsko, Srí Lanka nebo například Thajsko či Turecko.

Vyhledávání zájezdů
Vaší dovolenou: Bulharsko v červenci - recenze můžete lépe vybrat pomocí vyhledávání v horní části stránek. Jednoduše zvolíte jednu nebo více lokalit, termín dovolené, typ dopravy a stravu.
Termín pobytu od: vyplňte datum nejbližší ho dojezdu nebo odletu. Termín pobytu do: vyberte datum nejpozdějšího návratu. Kliknutím na tlačítko "Vyhledat" se zobrazí zájezdy odpovídající vašemu výběru.

Prohledáváme: Dovolena.cz | Invia.cz | TravelPortal.cz.
Copyright © 2021. Bulharskolastminute.cz - porovnání cen zájezdů do Bulharska. Web Bulharskolastminute.cz využívá cookies.