Bulharsko v červenci - slevy

Zobrazeno 1-10 z celkem 3075

Nejlevnější Bulharsko v červenci - slevy

Nejlevnější Bulharsko v červenci - slevy

Nejlevnější dovolenou Bulharsko v červenci - slevy pořídíte v 3hvězdičkovém ubytování Parnas. Svou rekreaci v období od 22.7. do 29.7.2021 si rezervujte online za bezkonkurenční cenu 10 990 Kč, se stravou formou snídaně. Tato výhodná letní nabídka je od cestovní agentury Invia.cz s garancí nejlevější ceny. V ceně pobytu je zahrnuta sleva 33 % z původní ceny 16 403 Kč. Parnas je situován v letovisku Sozopol. Doprava do letoviska Sozopol je v rámci této nabídky letecky, z letiště Praha, Brno, Ostrava. Využijte nejlevnější First Minute v Bulharsku s průměrnou recenzí 56 % dle 8 hodnotících návštěvníků.

Luxusní Bulharsko v červenci - slevy

Bulharsko v červenci - slevy - nejlepší recenze

Chcete zažít jedinečnou dovolenou v Bulharsku? Zkuste přepychový luxusní 5hvězdičkový Melia Grand Hotel Hermitage v letovisku Zlaté písky. V období od 9.7. do 16.7.2021 je možné rezervovat online ubytování v tomto zařízení v ceně 22 190 Kč se stravou formou All Inclusive. Nabídka pobytu je od cestovní agentury Invia s garancí nejlevnější ceny s průměrnou recenzí 90 % podle 59 recenzujících cestovatelů. Tento termín zahrnuje slevu 33 % z původní ceny 33 119 Kč. Do lokality Zlaté písky, kde se ubytování Melia Grand Hotel Hermitage nachází, se dostanete letecky, z letiště Praha, Brno, Ostrava. Nechte se hýčkat luxusem na nádherné letní dovolené First Minute v Bulharsku.

Bulharsko v červenci - slevy - nejlepší recenze

Bulharsko v červenci - slevy - nejlepší recenze

Nejlepší recenze 92 % má podle 8 hodnotících uživatelů 3hvězdičkový White Lagoon. V termínu od 22.7. do 5.8.2021 si můžete rezervovat online ubytování v tomto zařízení v ceně 24 990 Kč se stravou formou All Inclusive. Nabídka pobytu je od cestovní agentury Invia s garancí nejnižší ceny. Tento termín zahrnuje slevu 34 % z původní ceny 37 864 Kč. Do lokality Balčik, kde se ubytování White Lagoon nachází, se dostanete letecky, z letiště Praha. Užijte si nádhernou letní dovolenou First Minute v Bulharsku s nejlepší recenzí.

Jaké jsou možnosti dovolené v Bulharsku?Výběr lokality
Svůj pobyt v Bulharsku můžete vybrat z následujících 23 letovisek:

Alternativní dovolená
Nevybrali jste si v Bulharskolastminute.cz žádný vhodný pobyt podle vašich představ? Pro dovolenou v Bulharsku můžete vyzkoušet například také web Dovolená Bulharsko. Zajímají vás možnosti rekreace v jiných zemích? Co se podívat na jinou oblíbenou dovolenou jako Chorvatsko, Jordánsko nebo například Kapverdské ostrovy či Kypr.

Vyhledávání zájezdů
Vaší dovolenou: Bulharsko v červenci - slevy můžete lépe vybrat pomocí vyhledávání v horní části stránek. Jednoduše zvolíte jednu nebo více lokalit, termín dovolené, typ dopravy a stravu.
Termín pobytu od: vyplňte datum nejbližší ho dojezdu nebo odletu. Termín pobytu do: vyberte datum nejpozdějšího návratu. Kliknutím na tlačítko "Vyhledat" se zobrazí zájezdy odpovídající vašemu výběru.

Prohledáváme: Dovolena.cz | Invia.cz | TravelPortal.cz.
Copyright © 2021. Bulharskolastminute.cz - porovnání cen zájezdů do Bulharska. Web Bulharskolastminute.cz využívá cookies.