Lozenec - recenze - Bulharsko

Zobrazeno 1-10 z celkem 448

Lozenec - recenze - Bulharsko - nejlepší recenze

Lozenec - recenze - Bulharsko - nejlepší recenze

Nejlepší recenze 92 % má podle 57 hodnotících uživatelů 3hvězdičkový Penzion Villa Reni. V termínu od 24.7. do 3.8.2021 si můžete rezervovat online ubytování v tomto zařízení v ceně 11 871 Kč bez stravy. Nabídka pobytu je od cestovní agentury Invia s garancí nejnižší ceny. Tento termín zahrnuje slevu 10 % z původní ceny 13 190 Kč. Do lokality Lozenec, kde se ubytování Penzion Villa Reni nachází, se dostanete letecky, z letiště Praha, Brno, Ostrava. Užijte si nádhernou letní dovolenou First Minute v Bulharsku s nejlepší recenzí.

Nejlevnější Lozenec - recenze - Bulharsko

Nejlevnější Lozenec - recenze - Bulharsko

Nejlevnější dovolenou Lozenec - recenze - Bulharsko pořídíte v 3hvězdičkovém ubytování Penzion Villa Reni. Svou rekreaci v období od 12.6. do 16.6.2021 si rezervujte online za bezkonkurenční cenu 8 991 Kč, bez stravy. Tato výhodná letní nabídka je od cestovní agentury Invia.cz s garancí nejlevější ceny. V ceně pobytu je zahrnuta sleva 10 % z původní ceny 9 990 Kč. Penzion Villa Reni je situován v letovisku Lozenec. Doprava do letoviska Lozenec je v rámci této nabídky letecky, z letiště Praha, Brno, Ostrava. Využijte nejlevnější First Minute v Bulharsku s průměrnou recenzí 92 % dle 57 hodnotících návštěvníků.

Luxusní Lozenec - recenze - Bulharsko

Lozenec - recenze - Bulharsko - nejlepší recenze

Chcete zažít jedinečnou dovolenou v Bulharsku? Zkuste přepychový luxusní 3hvězdičkový Penzion Rosen v letovisku Lozenec. V období od 24.7. do 28.7.2021 je možné rezervovat online ubytování v tomto zařízení v ceně 9 801 Kč bez stravy. Nabídka pobytu je od cestovní agentury Invia s garancí nejlevnější ceny s průměrnou recenzí 84 % podle 62 recenzujících cestovatelů. Tento termín zahrnuje slevu 10 % z původní ceny 10 890 Kč. Do lokality Lozenec, kde se ubytování Penzion Rosen nachází, se dostanete letecky, z letiště Praha, Brno, Ostrava. Nechte se hýčkat luxusem na nádherné letní dovolené First Minute v Bulharsku.

Jaké jsou možnosti dovolené v letovisku Lozenec v Bulharsku?Výběr lokality
Svůj pobyt v Bulharsku můžete vybrat z následujících 23 letovisek:

Alternativní dovolená
Nevybrali jste si v Bulharskolastminute.cz žádný vhodný pobyt podle vašich představ? Pro dovolenou v letovisku Lozenec můžete vyzkoušet například také stránky Dovolená Lozenec. Zajímají vás možnosti rekreace v jiných zemích? Co se podívat na jinou oblíbenou dovolenou jako Thajsko, Turecko nebo například Vietnam či Albánie.

Vyhledávání zájezdů
Vaší dovolenou: Lozenec - recenze - Bulharsko můžete lépe vybrat pomocí vyhledávání v horní části stránek. Jednoduše zvolíte jednu nebo více lokalit, termín dovolené, typ dopravy a stravu.
Termín pobytu od: vyplňte datum nejbližší ho dojezdu nebo odletu. Termín pobytu do: vyberte datum nejpozdějšího návratu. Kliknutím na tlačítko "Vyhledat" se zobrazí zájezdy odpovídající vašemu výběru.

Prohledáváme: Dovolena.cz | Invia.cz | TravelPortal.cz.
Copyright © 2020. Bulharskolastminute.cz - porovnání cen zájezdů do Bulharska. Web Bulharskolastminute.cz využívá cookies.