Lozenec v červnu - Bulharsko

Zobrazeno 1-10 z celkem 140

Nejlevnější Lozenec v červnu - Bulharsko

Nejlevnější Lozenec v červnu - Bulharsko

Nejlevnější dovolenou Lozenec v červnu - Bulharsko pořídíte v 3hvězdičkovém ubytování Hotel Stará Kašta. Svou rekreaci v období od 7.6. do 20.6.2021 si rezervujte online za bezkonkurenční cenu 6 516 Kč, se stravou formou snídaně. Tato výhodná letní nabídka je od cestovní agentury Invia.cz s garancí nejlevější ceny. V ceně pobytu je zahrnuta sleva 13 % z původní ceny 7 490 Kč. Hotel Stará Kašta je situován v letovisku Lozenec. Doprava do letoviska Lozenec je v rámci této nabídky autobusem. Využijte nejlevnější First Minute v Bulharsku s průměrnou recenzí 80 % dle 29 hodnotících návštěvníků.

Luxusní Lozenec v červnu - Bulharsko

Lozenec v červnu - Bulharsko - nejlepší recenze

Chcete zažít jedinečnou dovolenou v Bulharsku? Zkuste přepychový luxusní 5hvězdičkový Hotel Siena Premium Retreat v letovisku Lozenec. V období od 23.6. do 6.7.2021 je možné rezervovat online ubytování v tomto zařízení v ceně 21 990 Kč se stravou formou snídaně. Nabídka pobytu je od cestovní agentury Invia s garancí nejlevnější ceny. Tento termín zahrnuje slevu 21 % z původní ceny 27 835 Kč. Do lokality Lozenec, kde se ubytování Hotel Siena Premium Retreat nachází, se dostanete letecky, z letiště Praha. Nechte se hýčkat luxusem na nádherné letní dovolené First Minute v Bulharsku.

Lozenec v červnu - Bulharsko - nejlepší recenze

Lozenec v červnu - Bulharsko - nejlepší recenze

Nejlepší recenze 92 % má podle 57 hodnotících uživatelů 3hvězdičkový Penzion Villa Reni. V termínu od 9.6. do 23.6.2021 si můžete rezervovat online ubytování v tomto zařízení v ceně 11 151 Kč bez stravy. Nabídka pobytu je od cestovní agentury Invia s garancí nejnižší ceny. Tento termín zahrnuje slevu 10 % z původní ceny 12 390 Kč. Do lokality Lozenec, kde se ubytování Penzion Villa Reni nachází, se dostanete letecky, z letiště Praha, Brno, Ostrava. Užijte si nádhernou letní dovolenou First Minute v Bulharsku s nejlepší recenzí.

Jaké jsou možnosti dovolené v letovisku Lozenec v Bulharsku?


Ubytování
Jaké jsou možnosti ubytování v červnu v letovisku Lozenec v Bulharsku? Vybírat můžete z těchto ubytovacích zařízení: hotely. Při výběru ubytování v Bulharsku sledujte recenze ostatních uživatelů a počet hvězdiček příslušného zařízení. Obecně se doporučuje zvolit minimálně tříhvězdičkový, lépe však čtyřhvězdičkový nebo pětihvězdičkový hotel.

Kdy objednat zájezd?
Nejvýhodnější je objednat zájezd typu First Minute. Se zajímavou slevou vyberte ty nejlepší termíny a lokality v letovisku Lozenec v Bulharsku. Pokud si objednáte dovolenou v mezidobí mezi First Minute a Last Minute, tak budete mít ještě zajímavý výběr zájezdů, nicméně ceny budou pravděpodobně oproti First a Last Minute zájezdům o něco vyšší. Výbornou volbou je zájezd typu Last Minute, kdy seženete dovolenou za nejlevnější ceny nicméně výběr termínů a hotelů v Bulharsku bude již omezen.

Luxusní nebo levná dovolená?
Chcete to nejlepší ubytování v červnu, zajímá vás pouze luxusní dovolená? Podívejte se na ty nejlepší hotely v letovisku Lozenec v Bulharsku. Pokud je pro vás důležitá cena a zajímají vás pouze nejlevnější zájezdy do lokality Lozenec, můžete svůj výběr vyběr zůžit na Lozenec v červnu - Bulharsko levně případně se můžete podívat na slevy u konktrétních zájezdů. Svůj výběr dovolené v letovisku Lozenec v Bulharsku můžete zůžit také na zájezdy s garancí nejnižší ceny, kterou nabízí největší cestovní agentura v ČR Invia, zastupující více 300 cestovních kanceláří působících na českém a slovenském trhu. Řazení hotelů a dalších ubytovacích zařízení dle recenzí je velmi užitečná věc, jak vybrat tu nejlepší dovolenou podle hodnocení lidí, kteří se podělili o své zkušenosti. Recenze se zobrazují v levém dolním rohu fotografie formou celkového hodnocení ubytování a počtu ohodnocení.

Výběr lokality
Svůj pobyt v Bulharsku můžete vybrat z následujících 23 letovisek:

Alternativní dovolená
Nevybrali jste si v Bulharskolastminute.cz žádný vhodný pobyt podle vašich představ? Pro dovolenou v letovisku Lozenec můžete vyzkoušet například také stránky Dovolená Lozenec. Zajímají vás možnosti rekreace v jiných zemích? Co se podívat na jinou oblíbenou dovolenou jako Madeira, Malta nebo například Mauricius či Omán.

Vyhledávání zájezdů
Vaší dovolenou: Lozenec v červnu - Bulharsko můžete lépe vybrat pomocí vyhledávání v horní části stránek. Jednoduše zvolíte jednu nebo více lokalit, termín dovolené, typ dopravy a stravu.
Termín pobytu od: vyplňte datum nejbližší ho dojezdu nebo odletu. Termín pobytu do: vyberte datum nejpozdějšího návratu. Kliknutím na tlačítko "Vyhledat" se zobrazí zájezdy odpovídající vašemu výběru.

Prohledáváme: Dovolena.cz | Invia.cz | TravelPortal.cz.
Copyright © 2020. Bulharskolastminute.cz - porovnání cen zájezdů do Bulharska. Web Bulharskolastminute.cz využívá cookies.