Slunečné pobřeží - od Invia

Zobrazeno 1-10 z celkem 219

Top nabídky

Výběr nejzajímavějších nabídek z nejbližších 100 termínů odpovídající vašemu výběru. Vybrat si můžete z nejlevnějšího zájezdu, nejluxusnějšího pobytu nebo ubytování s nejlepšími recenzemi:

Nejlevnější Slunečné pobřeží - od Invia

Nejlevnější Slunečné pobřeží - od Invia

Nejlevnější dovolenou Slunečné pobřeží - od Invia ze 100 pobytů odpovídající vašemu výběru pořídíte v 2hvězdičkovém ubytování Hotel Pliska. Svou rekreaci v období od 4.6. do 11.6.2021 si rezervujte online za bezkonkurenční cenu 4 739 Kč, se stravou formou snídaně. Tato výhodná letní nabídka je od cestovní agentury Invia.cz s garancí nejlevější ceny. Hotel Pliska je situován v letovisku Slunečné pobřeží. Doprava do letoviska Slunečné pobřeží je v rámci této nabídky vlastním autem. Využijte nejlevnější First Minute v Bulharsku s průměrnou recenzí 82 % dle 460 hodnotících návštěvníků.

Luxusní Slunečné pobřeží - od Invia

Slunečné pobřeží - od Invia - nejlepší recenze

Chcete zažít jedinečnou dovolenou v Bulharsku? Zkuste přepychový luxusní 5hvězdičkový Hotel Imperial Palace v letovisku Slunečné pobřeží. V období od 15.6. do 22.6.2021 je možné rezervovat online ubytování v tomto zařízení v ceně 7 879 Kč se stravou formou All Inclusive. Nabídka pobytu je od cestovní agentury Invia s garancí nejlevnější ceny s průměrnou recenzí 70 % podle 854 recenzujících cestovatelů. Do lokality Slunečné pobřeží, kde se ubytování Hotel Imperial Palace nachází, se dostanete vlastním autem. Nechte se hýčkat luxusem na nádherné letní dovolené First Minute v Bulharsku.

Slunečné pobřeží - od Invia - nejlepší recenze

Slunečné pobřeží - od Invia - nejlepší recenze

Nejlepší recenze 94 % má v 100 nejbližších zájezdech odpovídající vašemu výběru 5hvězdičkový Hotel Royal Palace Helena Sands. Recenze je udělená na základě 24 hodnotících uživatelů. V termínu od 14.6. do 25.6.2021 si můžete rezervovat online ubytování v tomto zařízení v ceně 23 990 Kč se stravou formou polopenze. Nabídka pobytu je od cestovní agentury Invia s garancí nejnižší ceny. Tento termín zahrnuje slevu 31 % z původní ceny 34 768 Kč. Do lokality Slunečné pobřeží, kde se ubytování Hotel Royal Palace Helena Sands nachází, se dostanete letecky, z letiště Praha. Užijte si nádhernou letní dovolenou First Minute v Bulharsku s nejlepší recenzí v oblasti Slunečné pobřeží.

Jaké jsou možnosti dovolené v letovisku Slunečné pobřeží v Bulharsku?


Výběr lokality

Svůj pobyt v Bulharsku můžete vybrat z následujících 23 letovisek:

Alternativní dovolená

Nevybrali jste si v Bulharskolastminute.cz žádný vhodný pobyt podle vašich představ? Pro dovolenou v letovisku Slunečné pobřeží můžete vyzkoušet například také stránky Dovolená Slunečné pobřeží. Zajímají vás možnosti rekreace v jiných zemích? Co se podívat na jinou oblíbenou dovolenou jako dovolená Německo, pobyty Polsko nebo například zájezdy Rakousko či Last Minute Slovensko.

Vyhledávání zájezdů
Vaší dovolenou: Slunečné pobřeží - od Invia můžete lépe vybrat pomocí vyhledávání v horní části stránek. Jednoduše zvolíte jednu nebo více lokalit, termín dovolené, typ dopravy a stravu.
Termín pobytu od: vyplňte datum nejbližší ho dojezdu nebo odletu. Termín pobytu do: vyberte datum nejpozdějšího návratu. Kliknutím na tlačítko "Vyhledat" se zobrazí zájezdy odpovídající vašemu výběru.

Prohledáváme: Dovolena.cz | Invia.cz | TravelPortal.cz.
Copyright © 2021. Bulharskolastminute.cz - porovnání cen zájezdů do Bulharska. Web Bulharskolastminute.cz využívá cookies.
Verze: 8.0.0