Slunečné pobřeží - recenze

Zobrazeno 1-10 z celkem 273

Top nabídky

Výběr nejzajímavějších nabídek z nejbližších 100 termínů odpovídající vašemu výběru. Vybrat si můžete z nejlevnějšího zájezdu, nejluxusnějšího pobytu nebo ubytování s nejlepšími recenzemi:

Slunečné pobřeží - recenze - nejlepší recenze

Slunečné pobřeží - recenze - nejlepší recenze

Nejlepší recenze 94 % má v 100 nejbližších zájezdech odpovídající vašemu výběru 4.5hvězdičkový Hotel Melia Sunny Beach Resort. Recenze je udělená na základě 22 hodnotících uživatelů. V termínu od 3.9. do 14.9.2021 si můžete rezervovat online ubytování v tomto zařízení v ceně 20 090 Kč se stravou formou All Inclusive. Nabídka pobytu je od cestovní agentury Invia s garancí nejnižší ceny. Tento termín zahrnuje slevu 31 % z původní ceny 29 116 Kč. Do lokality Slunečné pobřeží, kde se ubytování Hotel Melia Sunny Beach Resort nachází, se dostanete ✈ letecky, z letiště Brno. Užijte si nádhernou podzimní dovolenou First Minute v Bulharsku s nejlepší recenzí v oblasti Slunečné pobřeží.

Nejlevnější Slunečné pobřeží - recenze

Nejlevnější Slunečné pobřeží - recenze

Nejlevnější dovolenou Slunečné pobřeží - recenze ze 100 pobytů odpovídající vašemu výběru pořídíte v 2hvězdičkovém ubytování Hotel Pliska. Svou rekreaci v období od 3.9. do 10.9.2021 si rezervujte online za bezkonkurenční cenu 4 209 Kč, se stravou formou snídaně. Tato výhodná podzimní nabídka je od cestovní agentury Invia.cz s garancí nejlevější ceny. Hotel Pliska je situován v letovisku Slunečné pobřeží. Doprava do letoviska Slunečné pobřeží je v rámci této nabídky vlastním autem. Využijte nejlevnější First Minute v Bulharsku s průměrnou recenzí 82 % dle 460 hodnotících návštěvníků.

Luxusní Slunečné pobřeží - recenze

Slunečné pobřeží - recenze - nejlepší recenze

Chcete zažít jedinečnou dovolenou v Bulharsku? Zkuste přepychový luxusní 5hvězdičkový Hotel Royal Palace Helena Sands v letovisku Slunečné pobřeží. V období od 14.6. do 25.6.2021 je možné rezervovat online ubytování v tomto zařízení v ceně 23 990 Kč se stravou formou polopenze. Nabídka pobytu je od cestovní agentury Invia s garancí nejlevnější ceny s průměrnou recenzí 94 % podle 24 recenzujících cestovatelů. Tento termín zahrnuje slevu 31 % z původní ceny 34 768 Kč. Do lokality Slunečné pobřeží, kde se ubytování Hotel Royal Palace Helena Sands nachází, se dostanete ✈ letecky, z letiště Praha. Nechte se hýčkat luxusem na nádherné letní dovolené First Minute v Bulharsku.

Jaké jsou možnosti dovolené v letovisku Slunečné pobřeží v Bulharsku?


Výběr lokality

Svůj pobyt v Bulharsku můžete vybrat z následujících 23 letovisek:

Alternativní dovolená

Nevybrali jste si v Bulharskolastminute.cz žádný vhodný pobyt podle vašich představ? Pro dovolenou v letovisku Slunečné pobřeží můžete vyzkoušet například také stránky Dovolená Slunečné pobřeží. Zajímají vás možnosti rekreace v jiných zemích? Co se podívat na jinou oblíbenou dovolenou jako dovolená Itálie, pobyty Kanárské ostrovy nebo například zájezdy Keňa či Last Minute Kypr.

Vyhledávání zájezdů
Vaší dovolenou: Slunečné pobřeží - recenze můžete lépe vybrat pomocí vyhledávání v horní části stránek. Jednoduše zvolíte jednu nebo více lokalit, termín dovolené, typ dopravy a stravu.
Termín pobytu od: vyplňte datum nejbližší ho dojezdu nebo odletu. Termín pobytu do: vyberte datum nejpozdějšího návratu. Kliknutím na tlačítko "Vyhledat" se zobrazí zájezdy odpovídající vašemu výběru.

Prohledáváme: Dovolena.cz | Invia.cz | TravelPortal.cz.
Copyright © 2021. Bulharskolastminute.cz - porovnání cen zájezdů do Bulharska. Web Bulharskolastminute.cz využívá cookies.
Verze: 8.0.0