Bulharsko v červnu - luxusní dovolená

Zobrazeno 1-10 z celkem 2481

Luxusní Bulharsko v červnu - luxusní dovolená

Bulharsko v červnu - luxusní dovolená - nejlepší recenze

Chcete zažít jedinečnou dovolenou v Bulharsku? Zkuste přepychový luxusní 5hvězdičkový Hotel Wave Resort v letovisku Pomorie. V období od 24.6. do 30.6.2021 je možné rezervovat online ubytování v tomto zařízení v ceně 20 290 Kč se stravou formou Ultra All Inclusive. Nabídka pobytu je od cestovní agentury Invia s garancí nejlevnější ceny s průměrnou recenzí 96 % podle 15 recenzujících cestovatelů. Tento termín zahrnuje slevu 21 % z původní ceny 25 684 Kč. Do lokality Pomorie, kde se ubytování Hotel Wave Resort nachází, se dostanete letecky, z letiště Praha. Nechte se hýčkat luxusem na nádherné letní dovolené First Minute v Bulharsku.

Nejlevnější Bulharsko v červnu - luxusní dovolená

Nejlevnější Bulharsko v červnu - luxusní dovolená

Nejlevnější dovolenou Bulharsko v červnu - luxusní dovolená pořídíte v 5hvězdičkovém ubytování Planeta. Svou rekreaci v období od 1.6. do 8.6.2021 si rezervujte online za bezkonkurenční cenu 11 377 Kč, se stravou formou All Inclusive. Tato výhodná letní nabídka je od cestovní agentury Dovolena. Planeta je situován v letovisku Slunečné pobřeží. Doprava do letoviska Slunečné pobřeží je v rámci této nabídky letecky, z letiště Praha. Využijte nejlevnější First Minute v Bulharsku.

Bulharsko v červnu - luxusní dovolená - nejlepší recenze

Bulharsko v červnu - luxusní dovolená - nejlepší recenze

Nejlepší recenze 96 % má podle 15 hodnotících uživatelů 5hvězdičkový Hotel Wave Resort. V termínu od 10.6. do 20.6.2021 si můžete rezervovat online ubytování v tomto zařízení v ceně 27 990 Kč se stravou formou Ultra All Inclusive. Nabídka pobytu je od cestovní agentury Invia s garancí nejnižší ceny. Tento termín zahrnuje slevu 31 % z původní ceny 40 565 Kč. Do lokality Pomorie, kde se ubytování Hotel Wave Resort nachází, se dostanete letecky, z letiště Praha. Užijte si nádhernou letní dovolenou First Minute v Bulharsku s nejlepší recenzí.

Jaké jsou možnosti dovolené v Bulharsku?Výběr lokality
Svůj pobyt v Bulharsku můžete vybrat z následujících 23 letovisek:

Alternativní dovolená
Nevybrali jste si v Bulharskolastminute.cz žádný vhodný pobyt podle vašich představ? Pro dovolenou v Bulharsku můžete vyzkoušet například také web Dovolená Bulharsko. Zajímají vás možnosti rekreace v jiných zemích? Co se podívat na jinou oblíbenou dovolenou jako Madeira, Malta nebo například Mauricius či Omán.

Vyhledávání zájezdů
Vaší dovolenou: Bulharsko v červnu - luxusní dovolená můžete lépe vybrat pomocí vyhledávání v horní části stránek. Jednoduše zvolíte jednu nebo více lokalit, termín dovolené, typ dopravy a stravu.
Termín pobytu od: vyplňte datum nejbližší ho dojezdu nebo odletu. Termín pobytu do: vyberte datum nejpozdějšího návratu. Kliknutím na tlačítko "Vyhledat" se zobrazí zájezdy odpovídající vašemu výběru.

Prohledáváme: Dovolena.cz | Invia.cz | TravelPortal.cz.
Copyright © 2020. Bulharskolastminute.cz - porovnání cen zájezdů do Bulharska. Web Bulharskolastminute.cz využívá cookies.