Bulharsko v červnu - recenze

Zobrazeno 1-10 z celkem 2481

Bulharsko v červnu - recenze - nejlepší recenze

Bulharsko v červnu - recenze - nejlepší recenze

Nejlepší recenze 96 % má podle 15 hodnotících uživatelů 5hvězdičkový Hotel Wave Resort. V termínu od 10.6. do 20.6.2021 si můžete rezervovat online ubytování v tomto zařízení v ceně 27 990 Kč se stravou formou Ultra All Inclusive. Nabídka pobytu je od cestovní agentury Invia s garancí nejnižší ceny. Tento termín zahrnuje slevu 31 % z původní ceny 40 565 Kč. Do lokality Pomorie, kde se ubytování Hotel Wave Resort nachází, se dostanete letecky, z letiště Praha. Užijte si nádhernou letní dovolenou First Minute v Bulharsku s nejlepší recenzí.

Nejlevnější Bulharsko v červnu - recenze

Nejlevnější Bulharsko v červnu - recenze

Nejlevnější dovolenou Bulharsko v červnu - recenze pořídíte v 2hvězdičkovém ubytování Penzion Pinkovi. Svou rekreaci v období od 1.6. do 8.6.2021 si rezervujte online za bezkonkurenční cenu 5 259 Kč, se stravou formou snídaně. Tato výhodná letní nabídka je od cestovní agentury Invia.cz s garancí nejlevější ceny. Penzion Pinkovi je situován v letovisku Nesebar. Doprava do letoviska Nesebar je v rámci této nabídky vlastním autem. Využijte nejlevnější First Minute v Bulharsku s průměrnou recenzí 94 % dle 25 hodnotících návštěvníků.

Luxusní Bulharsko v červnu - recenze

Bulharsko v červnu - recenze - nejlepší recenze

Chcete zažít jedinečnou dovolenou v Bulharsku? Zkuste přepychový luxusní 5hvězdičkový Hotel Astor Garden v letovisku Sv. Konstantin. V období od 18.6. do 25.6.2021 je možné rezervovat online ubytování v tomto zařízení v ceně 15 039 Kč se stravou formou Ultra All Inclusive. Nabídka pobytu je od cestovní agentury Invia s garancí nejlevnější ceny s průměrnou recenzí 94 % podle 7 recenzujících cestovatelů. Do lokality Sv. Konstantin, kde se ubytování Hotel Astor Garden nachází, se dostanete vlastním autem. Nechte se hýčkat luxusem na nádherné letní dovolené First Minute v Bulharsku.

Jaké jsou možnosti dovolené v Bulharsku?Výběr lokality
Svůj pobyt v Bulharsku můžete vybrat z následujících 23 letovisek:

Alternativní dovolená
Nevybrali jste si v Bulharskolastminute.cz žádný vhodný pobyt podle vašich představ? Pro dovolenou v Bulharsku můžete vyzkoušet například také web Dovolená Bulharsko. Zajímají vás možnosti rekreace v jiných zemích? Co se podívat na jinou oblíbenou dovolenou jako Kuba, Maďarsko nebo například Maledivy či Maroko.

Vyhledávání zájezdů
Vaší dovolenou: Bulharsko v červnu - recenze můžete lépe vybrat pomocí vyhledávání v horní části stránek. Jednoduše zvolíte jednu nebo více lokalit, termín dovolené, typ dopravy a stravu.
Termín pobytu od: vyplňte datum nejbližší ho dojezdu nebo odletu. Termín pobytu do: vyberte datum nejpozdějšího návratu. Kliknutím na tlačítko "Vyhledat" se zobrazí zájezdy odpovídající vašemu výběru.

Prohledáváme: Dovolena.cz | Invia.cz | TravelPortal.cz.
Copyright © 2020. Bulharskolastminute.cz - porovnání cen zájezdů do Bulharska. Web Bulharskolastminute.cz využívá cookies.