Bulharsko v červnu - slevy

Zobrazeno 1-10 z celkem 2481

Nejlevnější Bulharsko v červnu - slevy

Nejlevnější Bulharsko v červnu - slevy

Nejlevnější dovolenou Bulharsko v červnu - slevy pořídíte v 2hvězdičkovém ubytování Hotel Elvira. Svou rekreaci v období od 7.6. do 12.6.2021 si rezervujte online za bezkonkurenční cenu 9 390 Kč, se stravou formou Light All Inclusive. Tato výhodná letní nabídka je od cestovní agentury Invia.cz s garancí nejlevější ceny. V ceně pobytu je zahrnuta sleva 40 % z původní ceny 15 650 Kč. Hotel Elvira je situován v letovisku Ravda. Doprava do letoviska Ravda je v rámci této nabídky letecky, z letiště Praha. Využijte nejlevnější First Minute v Bulharsku s průměrnou recenzí 62 % dle 112 hodnotících návštěvníků.

Luxusní Bulharsko v červnu - slevy

Bulharsko v červnu - slevy - nejlepší recenze

Chcete zažít jedinečnou dovolenou v Bulharsku? Zkuste přepychový luxusní 5hvězdičkový Hotel Siena Premium Retreat v letovisku Lozenec. V období od 9.6. do 14.6.2021 je možné rezervovat online ubytování v tomto zařízení v ceně 11 490 Kč se stravou formou snídaně. Nabídka pobytu je od cestovní agentury Invia s garancí nejlevnější ceny. Tento termín zahrnuje slevu 35 % z původní ceny 17 677 Kč. Do lokality Lozenec, kde se ubytování Hotel Siena Premium Retreat nachází, se dostanete letecky, z letiště Praha. Nechte se hýčkat luxusem na nádherné letní dovolené First Minute v Bulharsku.

Bulharsko v červnu - slevy - nejlepší recenze

Bulharsko v červnu - slevy - nejlepší recenze

Nejlepší recenze 96 % má podle 15 hodnotících uživatelů 5hvězdičkový Hotel Wave Resort. V termínu od 15.6. do 20.6.2021 si můžete rezervovat online ubytování v tomto zařízení v ceně 16 990 Kč se stravou formou Ultra All Inclusive. Nabídka pobytu je od cestovní agentury Invia s garancí nejnižší ceny. Tento termín zahrnuje slevu 35 % z původní ceny 26 138 Kč. Do lokality Pomorie, kde se ubytování Hotel Wave Resort nachází, se dostanete letecky, z letiště Praha. Užijte si nádhernou letní dovolenou First Minute v Bulharsku s nejlepší recenzí.

Jaké jsou možnosti dovolené v Bulharsku?Výběr lokality
Svůj pobyt v Bulharsku můžete vybrat z následujících 23 letovisek:

Alternativní dovolená
Nevybrali jste si v Bulharskolastminute.cz žádný vhodný pobyt podle vašich představ? Pro dovolenou v Bulharsku můžete vyzkoušet například také web Dovolená Bulharsko. Zajímají vás možnosti rekreace v jiných zemích? Co se podívat na jinou oblíbenou dovolenou jako Srí Lanka, Thajsko nebo například Turecko či Vietnam.

Vyhledávání zájezdů
Vaší dovolenou: Bulharsko v červnu - slevy můžete lépe vybrat pomocí vyhledávání v horní části stránek. Jednoduše zvolíte jednu nebo více lokalit, termín dovolené, typ dopravy a stravu.
Termín pobytu od: vyplňte datum nejbližší ho dojezdu nebo odletu. Termín pobytu do: vyberte datum nejpozdějšího návratu. Kliknutím na tlačítko "Vyhledat" se zobrazí zájezdy odpovídající vašemu výběru.

Prohledáváme: Dovolena.cz | Invia.cz | TravelPortal.cz.
Copyright © 2020. Bulharskolastminute.cz - porovnání cen zájezdů do Bulharska. Web Bulharskolastminute.cz využívá cookies.