Bulharsko v květnu

Zobrazeno 1-10 z celkem 14

Nejlevnější Bulharsko v květnu

Nejlevnější Bulharsko v květnu

Nejlevnější dovolenou Bulharsko v květnu pořídíte v 4hvězdičkovém ubytování Ivana Palace. Svou rekreaci v období od 1.5. do 8.5.2021 si rezervujte online za bezkonkurenční cenu 5 148 Kč, se stravou formou polopenze. Tato výhodná jarní nabídka je od cestovní agentury Invia.cz s garancí nejlevější ceny. Ivana Palace je situován v letovisku Slunečné pobřeží. Doprava do letoviska Slunečné pobřeží je v rámci této nabídky vlastním autem. Využijte nejlevnější First Minute v Bulharsku s průměrnou recenzí 84 % dle 69 hodnotících návštěvníků.

Luxusní Bulharsko v květnu

Bulharsko v květnu - nejlepší recenze

Chcete zažít jedinečnou dovolenou v Bulharsku? Zkuste přepychový luxusní 5hvězdičkový Grand Primoretz v letovisku Burgas. V období od 28.5. do 4.6.2021 je možné rezervovat online ubytování v tomto zařízení v ceně 26 938 Kč se stravou formou polopenze. Nabídka pobytu je od cestovní agentury Invia s garancí nejlevnější ceny. Do lokality Burgas, kde se ubytování Grand Primoretz nachází, se dostanete letecky, z letiště Vídeň. Nechte se hýčkat luxusem na nádherné jarní dovolené First Minute v Bulharsku.

Bulharsko v květnu - nejlepší recenze

Bulharsko v květnu - nejlepší recenze

Nejlepší recenze 84 % má podle 69 hodnotících uživatelů 4hvězdičkový Ivana Palace. V termínu od 1.5. do 8.5.2021 si můžete rezervovat online ubytování v tomto zařízení v ceně 5 148 Kč se stravou formou polopenze. Nabídka pobytu je od cestovní agentury Invia s garancí nejnižší ceny. Do lokality Slunečné pobřeží, kde se ubytování Ivana Palace nachází, se dostanete vlastním autem. Užijte si nádhernou jarní dovolenou First Minute v Bulharsku s nejlepší recenzí.

Jaké jsou možnosti dovolené v Bulharsku?


Ubytování
Jaké jsou možnosti ubytování v květnu v Bulharsku? Vybírat můžete z těchto ubytovacích zařízení: hotely. Při výběru ubytování v Bulharsku sledujte recenze ostatních uživatelů a počet hvězdiček příslušného zařízení. Obecně se doporučuje zvolit minimálně tříhvězdičkový, lépe však čtyřhvězdičkový nebo pětihvězdičkový hotel.

Kdy objednat zájezd?
Nejvýhodnější je objednat zájezd typu First Minute. Se zajímavou slevou vyberte ty nejlepší termíny a lokality v Bulharsku. Pokud si objednáte dovolenou v mezidobí mezi First Minute a Last Minute, tak budete mít ještě zajímavý výběr zájezdů, nicméně ceny budou pravděpodobně oproti First a Last Minute zájezdům o něco vyšší. Výbornou volbou je zájezd typu Last Minute, kdy seženete dovolenou za nejlevnější ceny nicméně výběr termínů a hotelů v Bulharsku bude již omezen.

Luxusní nebo levná dovolená?
Chcete to nejlepší ubytování v květnu, zajímá vás pouze luxusní dovolená? Podívejte se na ty nejlepší hotely v Bulharsku. Pokud je pro vás důležitá cena a zajímají vás pouze nejlevnější zájezdy do Bulharska, můžete svůj výběr vyběr zůžit na Bulharsko v květnu levně případně se můžete podívat na slevy u konktrétních zájezdů. Svůj výběr dovolené v Bulharsku můžete zůžit také na zájezdy s garancí nejnižší ceny, kterou nabízí největší cestovní agentura v ČR Invia, zastupující více 300 cestovních kanceláří působících na českém a slovenském trhu. Řazení hotelů a dalších ubytovacích zařízení dle recenzí je velmi užitečná věc, jak vybrat tu nejlepší dovolenou podle hodnocení lidí, kteří se podělili o své zkušenosti. Recenze se zobrazují v levém dolním rohu fotografie formou celkového hodnocení ubytování a počtu ohodnocení.

Výběr lokality
Svůj pobyt v Bulharsku můžete vybrat z následujících 23 letovisek:

Alternativní dovolená
Nevybrali jste si v Bulharskolastminute.cz žádný vhodný pobyt podle vašich představ? Pro dovolenou v Bulharsku můžete vyzkoušet například také web Dovolená Bulharsko. Zajímají vás možnosti rekreace v jiných zemích? Co se podívat na jinou oblíbenou dovolenou jako Tunisko, USA nebo například Zanzibar či Bali.

Vyhledávání zájezdů
Vaší dovolenou: Bulharsko v květnu můžete lépe vybrat pomocí vyhledávání v horní části stránek. Jednoduše zvolíte jednu nebo více lokalit, termín dovolené, typ dopravy a stravu.
Termín pobytu od: vyplňte datum nejbližší ho dojezdu nebo odletu. Termín pobytu do: vyberte datum nejpozdějšího návratu. Kliknutím na tlačítko "Vyhledat" se zobrazí zájezdy odpovídající vašemu výběru.

Prohledáváme: Dovolena.cz | Invia.cz | TravelPortal.cz.
Copyright © 2021. Bulharskolastminute.cz - porovnání cen zájezdů do Bulharska. Web Bulharskolastminute.cz využívá cookies.