Bulharsko v květnu - Last Minute

Hotel Arsena

👍 90 %
206 hodnocení
Hotel Arsena - Bulharsko v květnu - Last Minute

Nesebar | Bulharsko | Last Minute
vlastní doprava
🍽️ plná penze
📅 15 dní dovolené
29. května - 12. června 2021

11 135 Kč

Zobrazit nabídku ►

Hotel Sunrise

Hotel Sunrise - Bulharsko v květnu - Last Minute

Obzor | Bulharsko | Last Minute
vlastní doprava
🍽️ All Inclusive
📅 8 dní dovolené
29. května - 5. června 2021

9 517 Kč

Zobrazit nabídku ►

Zobrazeno 1-2 z celkem 2

Jaké jsou možnosti dovolené v Bulharsku?


Luxusní nebo levná dovolená?

Chcete to nejlepší ubytování v květnu - Last Minute, zajímá vás pouze luxusní dovolená? Podívejte se na ty nejlepší hotely v Bulharsku. Pokud je pro vás důležitá cena a zajímají vás pouze nejlevnější zájezdy do Bulharska, můžete svůj výběr vyběr zůžit na Bulharsko v květnu - Last Minute levně případně se můžete podívat na slevy u konktrétních zájezdů. Svůj výběr dovolené v Bulharsku můžete zůžit také na zájezdy s garancí nejnižší ceny, kterou nabízí největší cestovní agentura v ČR Invia, zastupující více 300 cestovních kanceláří působících na českém a slovenském trhu. Řazení hotelů a dalších ubytovacích zařízení dle recenzí je velmi užitečná věc, jak vybrat tu nejlepší dovolenou podle hodnocení lidí, kteří se podělili o své zkušenosti. Recenze se zobrazují v levém dolním rohu fotografie formou celkového hodnocení ubytování a počtu ohodnocení.

Výběr lokality

Svůj pobyt v Bulharsku můžete vybrat z následujících 23 letovisek:

Alternativní dovolená

Nevybrali jste si v Bulharskolastminute.cz žádný vhodný pobyt podle vašich představ? Pro dovolenou v Bulharsku můžete vyzkoušet například také web Dovolená Bulharsko. Zajímají vás možnosti rekreace v jiných zemích? Co se podívat na jinou oblíbenou dovolenou jako Last Minute Španělsko, Last Minute Thajsko nebo například Last Minute Turecko či Last Minute Zanzibar.

Vyhledávání zájezdů
Vaší dovolenou: Bulharsko v květnu - Last Minute můžete lépe vybrat pomocí vyhledávání v horní části stránek. Jednoduše zvolíte jednu nebo více lokalit, termín dovolené, typ dopravy a stravu.
Termín pobytu od: vyplňte datum nejbližšího dojezdu nebo odletu. Termín pobytu do: vyberte datum nejpozdějšího návratu. Kliknutím na tlačítko "Vyhledat" se zobrazí zájezdy odpovídající vašemu výběru.

Prohledáváme: Dovolena.cz | Invia.cz | TravelPortal.cz.
Copyright © 2021. Bulharskolastminute.cz - porovnání cen zájezdů do Bulharska. Web Bulharskolastminute.cz využívá cookies.